przewiń w górę przewiń w dół
Wstecz

Agora S.A – przemyślana strategia w Internecie

 

Połowa internautów w kraju nawet nie wie, na jaką skalę korzysta codziennie z jej serwisów internetowych. Rozbudowując ofertę i kreując internetowe nisze przyprawia o zawrót głowy najsilniejszych konkurentów, którzy nierzadko nie nadążają za internetowymi pomysłami koncernu. To nie jest już tradycyjny wydawca. To prawdziwy internetowy gracz.

 

  • http://www.agora.pl/agora_pl/0,0.html

 

iTVP – Transmisje z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie

 

Nikt w tym roku nie mógł narzekać na to, że telewizja przeprowadza za mało transmisji z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Ten, komu mało było Olimpiady na tradycyjnym ekranie telewizora, mógł bez problemu śledzić zmagania sportowców w Internecie dzięki projektowi iTVP.pl Długość transmisji nie wpłynęła na liczbę medali dla polaków, ale ponieważ to debiut iTVP na takiej imprezie - podobnie jak w przypadku iPla - wybaczamy i nominujemy.

 

  • http://www.itvp.pl/event/pekin/

 

Polsat – iPla

 

Ta aplikacja o tajemniczej nazwie uratowała w tym roku życie niejednemu kibicowi piłki nożnej. Telewizja Polsat przy jej pomocy zdecydowała się udostępnić w Internecie wszystkie mecze Euro 2008 za darmo. Dodatkowy tekst komentatora, powtórki na życzenie, statystyki i analizy. iPla nie mogła jedynie sprawić, by Polacy dłużej zostali w turnieju, ale mamy nadzieje, że za wersja 2.0 już taką opcję będzie posiadać.

 

  • http://ipla.pl/

 

 

TVN24 – Publiczna.tv

 

Publiczna.tv, pierwszy interaktywny talk-show w Polsce, spełniła marzenie wielu Polaków - pozwala zostać gwiazdą. Wprawdzie tylko na kilka chwil, ale co najważniejsze - nie trzeba zdejmować kapci, bo dzięki łączu video można wskoczyć na szklany ekran wprost zza własnego komputera i powiedzieć co się o tym wszystkim myśli.

 

  • http://www.tvn24.pl/publicznatv.html

 

 

TVN24.pl - Kontakt24.pl

 

TVN 24 zdecydował się oddać media w ręce ludu i… dobrze na tym wyszedł. Uruchomienie platformy do przesyłania zdjęć i materiałów filmowych widzów okazało się strzałem w dziesiątkę. Dziennikarstwo obywatelskie kwitnie, do tego stopnia, że najciekawsze amatorskie materiały coraz częściej goszczą na profesjonalnej antenie.

 

  • http://www.tvn24.pl/kontakt.html

 

Wstecz
Kontakt z organizatorami Powrót do strony głównej
Mediatory