przewiń w górę przewiń w dół
Wstecz

Jacek Hugo Bader (Gazeta Wyborcza)

Reporter, który na 50 urodziny postanowił zrobić sobie prezent i ruszył na Wschód w poszukiwaniu nieznanej Rosji. Z podróży przywiózł cykl reportaży zachwycających magią spojrzenia, niebanalnym językiem, osobistym podejściem. Jego relacje wciagają, bo posiadają to rzadkie "coś", za które docenia się mistrzów słowa. Prawdziwy powrót do korzeni reportażu i odrodznie etosu dziennikarza-podróżnika.

 

  • http://wyborcza.pl/1,76842,5622188,Skrawek_nieba.html

 

Marcin Górka, Marcin Kącki, Adam Zadworny (Gazeta Wyborcza) - "Nangar Khel - tak było"

 

To tylko jeden z reportaży tej trójki dziennikarzy, którzy z uporem poruszając się w gąszczu faktów, tłumaczą nam, co tak naprawdę wydarzyło się podczas ataku na wioskę Nanghar Khel. Wzorcowe, konsekwetne i rzetelne dziennikarskie sprawozdanie, które minuta po minucie opisuje wydarzenia z Afganistanu. Relacja inna niż wszystkie, która pokazuje jak nie stracić głowy w medialnym chaosie i stawić czoła powierzchownym informacjom.

 

  • http://wyborcza.pl/1,84763,5496221,Nangar_Khel___tak_bylo.html

 

 

Krzysztof Skowroński (Trójka)

 

To on przywrócił radiowej Trójce blask i należną jej pozycję w eterze. Teraz należy docenić go za przemyślaną politykę "pod prąd" i raczenie słuchacza imponującą liczbą audycji autorskich. Świetny dziennikarz, szef i manager. Dla rozmówców - dżentelmen. Prywatnie miłośnik nart, deski windsurfingowej i pociągu relacji Warszawa - Kraków.

 

 

 

Telewizja objazdowa (TVP Info)

 

Program inny niż wszystkie. Pokazuje zwykłych Polaków a jego treść pisze się sama, często ocierając się o granice absurdu. Genialne prowadzenie Marii Wiernikowskiej oraz sprawne oko kamerzystów powodują, że żadna ciekawa historia im się nie wymknie.

 

  • http://www.itvp.pl/event/telewizjaobjazdowa/

 

 

Wspólna transmisja WOŚP przez TVN i TVP (TVN i TVP)

W tym roku o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nie dało się nie słyszeć. Dwóch konkurentów udowodniło, że inaczej niż zwykle, dla szczytnej sprawy są w stanie połączyć siły i razem zagrać głośniej niż kiedykolwiek.

 

  • http://media2.pl/media/31450-wosp-laczy-tvn-i-telewizje-polska.html
  • http://www.wirtualnemedia.pl/article/2164115_Pierwszy_final_WOSP_na_antenach_TVP_i_TVN.htm

 

 

Wstecz
Kontakt z organizatorami Powrót do strony głównej
Mediatory