wtorek, 30 październik 2007

O co w ogóle chodzi w MediaTorach???

Hmm... najprościej mówiąc - szukamy dziennikarzy, którzy kształtują lub wytyczają dobre tory dziennikarstwa.
Najlepszych wybieramy w dziewięciu kategoriach, spośród nominowanej w każdej z nich piątki.
Wśród kandydatów do nagrody są zarówno sławy polskich mediów (Durczok, Lis, Pochanke), jak i dziennikarze mniej znani, jednak osiągający znaczne sukcesy w swoich dziedzinach (Frosztęga, Kęskrawiec). Nominowaliśmy też niektóre redakcje za ich śmiałe posunięcia.
Mimo, że w MediaTorach stało się już wiele, wszystko co najlepsze ciągle przed nami!!! Głosowanie w całej Polsce skończyło się 10 października, wyniki są strzeżone jak tajemnica Enigmy, lecz ujawnimy je za miesiąc (25 listopada) w krakowskim Auditorium Maximum UJ - gdzie odbędzie się finałowa gala plebiscytu. Zaprosiliśmy wszystkie nominowane osoby i wierzcie, lub nie, ale całkiem spora część z nich deklaruje już swój przyjazd! Jak będzie ostatecznie? Zobaczymy na miejscu. Robimy wszystko, żeby MediaTory utrzymały się w kalendarzu krakowskich studenckich imprez, i żeby można je było powtórzyć w kolejnych latach dla nowych pokoleń.

Tak właśnie prezentuje się skrócony manifest programowy Studenckich Nagród Dziennikarskich- Mediatorów.

Plan jest jednak po to, aby go łamac, zmieniac itd. często bez naszej woli... o tym jednak postaram się przez najbliższy miesiąc, aż do gali pisac. Kto wie, może i dłużej? :)

Pozdrawiam

Bartek

Linki do tego posta:

Utwórz link

<< Strona główna