przewiń w górę przewiń w dół

Mediatory
Mediatory

« Wstecz

Studenckie Nagrody Dziennikarskie - MediaTory to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa z ośmiu publicznych uczelni (Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Uniwersytetu Jagiellońskiego) doceniają swoje autorytety.

Dzięki Plebiscytowi przyszli dziennikarze z całej Polski mają szansę nagrodzić tych ludzi mediów, którzy kierują medialną lokomotywę na najwłaściwsze - z punktu widzenia przyszłego redaktora - tory. Przyznając MediaTory chcemy pokazać, jak ważne dla osób dopiero wkraczających do medialnego świata są rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy.

ORGANIZATORZY

Pomysł organizacji MediaTorów powstał w Kole Naukowym Studentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2006 roku. Za koordynację Plebiscytu oraz organizację uroczystej Gali rozdania statuetek MediaTorów 2008 odpowiedzialny jest zespół studentów dziennikarstwa i politologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do zadań studentów należy pozyskanie sponsorów, partnerów oraz patronów medialnych, opracowanie ankiet do głosowania, przygotowanie i przeprowadzenie akcji promocyjnej Plebiscytu oraz Gali Finałowej, a także zorganizowanie uroczystości wręczenia MediaTorów 2008. Gala Finałowa w Auditorium Maximum UJ będzie w całości przygotowana i poprowadzona przez studentów UJ - członków Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Kontakt z organizatorami Powrót do strony głównej Design by ema
Mediatory