przewiń w górę przewiń w dół

Mateusz Baczyński

mateusz baczynski

Zakręcony, impulsywny, zegarka nie posiada. Miłośnik futbolu, dobrej muzyki
i zimnego piwa. W dodatku wiceprezes Koła Dziennikarzy już drugą kadencję.
W Mediatorach od samego początku
i pewnie do samego końca ;)

 

 

 

Paweł Buchaniec

Student psychologii stosowanej. Wiceprzewodniczący Rady Kół Naukowych UJ. W Mediatorach od pierwszej edycji. Działa w myśl zasad: jak są chęci to i metoda się znajdzie; nie ryzykujesz – nie grasz. Mocno zaangażowany w działalność w organizacjach studenckich. Uwielbia piłkę nożną, siatkówkę, muzykę, film, naturę - wszystko co się rozwija i wzrasta.

 

 

 

Monika Borycka

Prawie-magister dziennikarstwa z filmoznawczym zacięciem. Ciągle szuka swojego miejsca. Kocha kino. Uzależnia się od ludzi. Czyta blogi i uświęca turystykę po filmowych festiwalach. Poza tym uwielbia pewną wyspę u wybrzeży Brazylii, występy drag queen w Madrycie i metro w Berlinie. Jak na pół-Rosjankę przystało – uparta i szczera. Ceni profesjonalizm. Wiecznie nie ma czasu. Ale w MediaTorach pomaga, jak może. Szczytem jej marzeń i ambicji jest, aby finałowa gala przebiła rozmachem rozdanie Oscarów.

 

 

 

Agnieszka Całek

agnieszka calekNajwiększą pasją Agnieszki są reportaże. Nałogowo je czyta, słucha i ogląda. Pisze też własne, najbardziej lubi pisać o tematach społecznych i interesujących ludziach. Naukowo i hobbystycznie zajmuję się zgłębianiem zawiłych stosunków państwo – Kościół – media. Uważa, że w życiu najlepsi i najciekawsi są ludzie:-). Za to najgorsza jest… cenzura.

 

 

 

Kinga Czub

kinga czubZmienia się i dorasta razem z MediaTorami. Studentka III roku dziennikarstwa UJ. Ciągłe szuka i wierzy, że niedługo znajdzie to, czym chciałaby się zajmować zawodowo. Nie lubi, gdy przychodzi jej walczyć z wiatrakami albo stać w miejscu. Ceni sobie konkret, zdanie przyjaciół i rzetelność - nie tylko tą dziennikarską.

 

 

 

Katarzyna Dorosz

katarzyna doroszW Mediatorach dopiero od pół roku, ale z tak otwartym na nowości zespołem nie można się czuć nieswojo. Przebywanie wśród ludzi i zawieranie nowych znajomości sprawia mi dużą przyjemność. Jak każda pracowita mrówka dobrze się czuję widząc przed sobą ogrom zadań do wykonania. Nie ma rzeczy, których nie da się zrobić. Lubię być aktywna i mam zwyczaj mieć zdanie na każdy temat. Czego nie lubię to ludzka bierność na drażniące mnie zjawiska społeczne. Moją pasją są podróże i niebanalna muzyka. Od zawsze interesuję się też twórczością wielkich nazwisk świata mody, co obecnie mogę porównać niestety tylko do oglądania dzieł sztuki w muzeum.

 

 

 

Monika Kaczanowska

Monia, wlaśnie skończyła dziennikarstwo. Radio to praca i przyjemność. Psychologia - największa pasja. W Mediatorach od zawsze, na ostatniej gali jako dyrektor audio wizualny. Lubi: dobrą muzykę, kawę z mlekiem i amerykańskie seriale. Nie lubi: cebuli, bałaganu i nudy.

 

 

 

Monika Maceluch

To, że studiuje dziennikarstwo, to jak sama mówi jest przypadek, bo miała w przyszłości zostać psycholożką. Jednak to w Instytucie Dziennikarstwa znalazła swoje miejsce i nie zamieniłaby go na żadne inne. Mimo to chętnie sięga po książki o ludzkich duszach. Jest stanowcza, szczera i konkretna. Lubi podróżować i zawierać nowe znajomości. W wolnej chwili spotyka się ze znajomymi. Akumulatory po ciężkich tygodniach w Krakowie ładuje w domu. Uważa, że żeby życie stało się bajką, należy je wziąć we własne ręce i samemu wykreować. W MediaTorach odpowiada przede wszystkim za kontakty z mediami, ale chętnie podejmuje się każdego zadania.

 

 

 

Małgorzata Masternak

 Gosia z czwartego roku dziennikarstwa, prezes Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa UJ. W MediaTorach od drugiej edycji. Wielbicielka czeskich filmów, kawy i gry słówek, na co dzień zajęta pochłanianiem kilometrów bieżących słowa pisanego. Subtelna niczym młot pneumatyczny posiadaczka wielu niepasujących do siebie hobby. Ceni ludzi zaangażowanych i dotrzymujących zobowiązań.

 

 

Kuba Matuszyk

kuba matuszykCiągle próbujący prawie-magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. W zawodzie już (z przyjemnością) wyuczonym, szuka nadal swojego miejsca. Mimo to zapewnia, że nigdy – przenigdy – nie wyjedzie do Warszawy. Pozytywnie zakręcony na punkcie kina europejskiego i fanatyczny kibic każdej dyscypliny sportu – szczególnie piłki nożnej. W MediaTorach w zeszłym roku walczył z oświetleniem w czasie Gali. I w tym roku obiecuje, że będzie lepiej.

 

 

 

Bartosz Pawłowski

bartosz pawlowskiJakimś cudem już III rok politologii na UJ :) Gra na każdym instrumencie (ostatnio widywany z basem) Młody dziennikarz, który kiedyś poprowadzi "Fakty" w pewnym radiu. Na razie zadowala go współpraca z tygodnikiem Wprost. Lubi kiedy dookoła coś się dzieje, niestety dla jego organizmu - nie ma czasu długo spać. W pierwszej edycji "MediaTorów" okrzyknięty już od początku "tym, który nie śpi"... StaRRRosta roku na swoim kierunku i kochany Misiak swojej dziewczyny Agnieszki :*

 

 

 

Bartosz Paturej

bartosz paturejStudent politologii, niepoprawny optymista, z zamiłowaniem do piłkarskich doświadczeń, sympatyk gitarowych solówek, rosyjskich kryminałów i codziennych newsów o blaskach i cieniach demokracji. Podobno szybko się uczy. Zrażony do socrealistycznej architektury i mentaności. W polityce i życiu oprócz powszednich oczywistych obrzydliwości nie cierpi, gdy ktoś zakłada z góry, że posiada monopol na prawdę.

 

 

 

Agnieszka Rojek

Na co dzień studentka politologii. Lubi dobre filmy i stare piosenki. Dopiero rozpoczyna swoją przygodę z dziennikarstwem. Nie ma jeszcze gotowej recepty na życie – wciąż jej szuka i zbiera doświadczenia. Jest ambitna i, choć nie lubi tego słowa, skrupulatna. W ludziach ceni rzetelność i odwagę bycia sobą. Nie znosi chamstwa, zapachu kadzidełek i pytań typu „powiedz coś o sobie…”.

 

 

 

Marcin Sikorski

mercin sikorski

Na jednej z konferencji prasowych wyprowadził z równowagi premiera
Kaczyńskiego, do tego stopnia, że ten wykrzyczał:
"W POLSCE TAK NAPRAWDĘ WOLNYCH MEDIÓW NIE MA!".
Jakiś czas temu zamknął swój świat w dwóch taktach na cztery czwarte - z pauzami na 4 i 8. Choć wszyscy upierają się, że ma w pokoju bałagan, on uparcie twierdzi, że to feng-shui. Prezes Stowarzyszenia "MediaTory".

 

 

 

Mateusz Smółka

Mat, świeżo po dziennikarstwie. Muzyka to jego druga miłość. Słucha jej w domu i w radiowej pracy. Poza tym interesuje się muzyką, historią muzyki, przyszłością muzyki i tym, co jest na listach przebojów. A fascynuje go to, co się na nich nie mieści. Uwielbia się śmiać, z siebie też. Poza tym piłka jest okrągła, a bramki są dwie :)

 

 

 

Maria Szymkat

meria szymkatZwana Account Managerem. W Mediatorach od samego początku. W zeszłym roku od wszystkiego i od niczego, w tym już bardziej konkretnie - od pieniążków. Ale na szczęście nie tylko bo generalnie woli mniej przyziemne sprawy, także w MediaTorach. Często w podróży, w wolnych chwilach ogarnia sprawy bieżące i nadrabia zaległości. Lubi kreacje i prowokacje. Najbardziej te swoje.

 

 

 

Ewelina Zych

 

Studentka dziennikarstwa zafascynowana hiszpanska kulturą do granic możliwości
( i nawet jej znak zodiaku to byk :>). Uwielbia wanilie i korzenne aromaty, zwłaszcza w kawie :).
Na przekor szuka magii w szarej rzeczywistosci. Starostka na swoim roku, wciaż na etapie poszukiwań swojej drogi życiowej w obliczu (p)ogromu możliwości. Jej pasja to kreowanie i wymyślanie, co najczęściej skutkuje jakimś projektem plakatu i tym podobnych :)

Kontakt z organizatorami Powrót do strony głównej Design by ema
Mediatory