.

Aktualności

6. Gala MediaTorów już za chwilę

6. Gala MediaTorów już za chwilę

To już 1 grudnia – największe medialne, studenckie wydarzenie roku – gala rozdania MediaTorów – Studenckich Nagród Dziennikarskich.

Dokładnie 18 dni i kilka godzin dzieli nas od poznania laureatów w 9 kategoriach Plebiscytu. Jest to okres niecierpliwego oczekiwania na wyniki, a w zespole organizatorów – czas najbardziej intensywnej pracy. – Aktualnie wszystkie działy naszej organizacji pracują ze zdwojoną wydajnością, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik za nieco ponad dwa tygodnie. Ta mobilizacja jest bardzo ważna i czuje się ją w zespole z każdym kolejnym dniem, który odliczamy do Gali – twierdzi Izabela Mikruta, Koordynator Główny Plebiscytu oraz Prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Najbardziej wytężoną pracę prowadzi Dział Promocji i Biuro Prasowe. – Teraz najważniejsze jest przeprowadzenie odpowiedniej kampanii promocyjnej i medialnej, żeby jak najwięcej osób o nas usłyszało i przybyło na galę – twierdzą zgodnie Anna Winiarska, Szef Działu Promocji oraz Marika Żołądek, Szef Biura Prasowego.

Praca wre również za kulisami. Paulina Bulska, Szef Sceny podkreśla, iż wszystko idzie zgodnie z planem. – Wszystkie techniczne elementy samej sceny już przygotowane, czerwona kanapa czeka na transport do Auditorium Maximum, tworzenie scenariusza gali jest w fazie końcowej, a nasi prowadzący są już po pierwszych przymiarkach.

Do tej pory Gale MediaTorów przybierały formy wykładu, programu telewizyjnego czy ośrodka badań statystycznych. Czym tym razem zaskoczą organizatorzy? Jedno jest pewne – nie może Was tam zabraknąć! Pamiętajcie – 1 grudnia, godz. 17.00, Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej