.

Aktualności

6. Gala MediaTorów - Studenckich Nagród Dziennikarskich

6. Gala MediaTorów - Studenckich Nagród Dziennikarskich

1 grudnia o godz. 17.00 w krakowskim Auditorium Maximum UJ statuetkę AuTORytet odbierze dziennikarz muzyczny Programu 3. Polskiego Radia. Oprócz Marka Niedźwieckiego, statuetkę odbiorą laureaci pozostałych ośmiu kategorii Plebiscytu MediaTory – Studenckich Nagród Dziennikarskich.

Marek Niedźwiecki podczas 6. Gali Finałowej Plebiscytu MediaTory, odbierze główną nagrodę AuTORytet wręczaną przez studentów dziennikarstwa z 18 polskich uczelni. Młodzi ludzie wyróżnili dziennikarza za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy. Marek Niedźwiecki dostał nagrodę za całokształt pracy dziennikarskiej. Dotychczas statuetkę AuTORytet otrzymali Monika Olejnik, Wojciech Mann, Bogdan Rymanowski, Hanna Krall i Kamil Durczok.

Od początku trwania Plebiscytu idea była najważniejsze i to od niej wszystko się zaczęło. MediaTory nie powstałyby, gdyby nie były tak bardzo potrzebne. Dziennikarze i całe środowisko medialne nagradzani byli i oceniani z wyłączeniem tak ważnego głosu, jak głos studentów dziennikarstwa. Głosu nowego pokolenia, które za moment będzie pracować w zawodzie, a póki co, ucząc się dziennikarstwa, wchodząc w dorosłe życie, patrzy na to jak wyglądają media i szuka tam swoich wzorców oraz inspiracji.– Izabela Mikruta, prezes Stowarzyszenia MediaTory i koordynator Plebiscytu.

Plebiscyt od początku istnienia objęty jest Honorowym Patronatem Rektora UJ, a od tego roku również Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

6. Gala MediaTorów odbędzie się 1 grudnia o 17:00 w Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33. Bezpłatne wejściówki można odebrać w dniu Gali od godz. 15.00 w Auditorium Maximum.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej