.

Aktualności

Adam Michnik nagrodzony przez studentów dziennikarstwa

Adam Michnik nagrodzony przez studentów dziennikarstwa

Decyzją studentów dziennikarstwa z całej Polski statuetkę w kategorii AuTORytet w 9. edycji Plebiscytu MediaTory otrzyma Adam Michnik. Studenci docenili wieloletnie doświadczenie dziennikarskie Adama Michnika, nagradzając go za całokształt jego pracy w zawodzie.
 

Oddając głos w tej kategorii, na karcie do głosowania studenci mogli wskazać dowolnego dziennikarza, którego uważają za swój dziennikarski autorytet. Od 2010 roku tytuł AuTORytetu przyznawany jest w zmienionej formule - nagradzane w nim są nie osiągnięcia w danym roku, a całokształt pracy dziennikarskiej. Dzięki temu nagroda zyskała ponadczasowy wymiar. W poprzednich edycjach Plebiscytu statuetki w tej kategorii zdobyli m.in. Wojciech Mann, Monika Olejnik, Marek Niedźwiecki i Wojciech Jagielski. Studenci nagradzają w niej za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy.
 

Zwycięzcy w pozostałych kategoriach 9. edycji Plebiscytu nadal pozostają tajemnicą i tradycyjnie zostaną ogłoszeni podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 28 listopada o godzinie 17.00 w Auditorium Maximum UJ przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej