.

Aktualności

Głosowanie w Plebiscycie MediaTory 2015 rozpoczęte!

Głosowanie w Plebiscycie MediaTory 2015 rozpoczęte!

Studenci dziennikarstwa z 21 uczelni w całej Polsce już od dziś mogą wybierać laureatów 9. edycji Plebiscytu MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie. Do głosowania uprawnionych jest ponad 10 tysięcy studentów.

Studenci dziennikarstwa mogą podczas wykładów na swojej uczelni głosować na dziennikarzy i ludzi mediów, których działalność w ubiegłym roku akademickim uznali za godną naśladowania. Uprawnieni do głosowania z 21 uczelni w Polsce będą mogli oddać głos na dziennikarzy nominowanych w ośmiu kategoriach: NawigaTOR, TORpeda, DetonaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, InicjaTOR i ReformaTOR.

Studenci wskażą również swój AuTORytet – dziennikarza, od którego mogą uczyć się rzetelności, profesjonalizmu i najwyższych standardów. Na karcie do głosowania znajduje się puste miejsce, gdzie każdy student może wpisać nazwisko osoby, którą uważa za swój dziennikarski autorytet.

Głosowanie w Plebiscycie potrwa do 21 października, a wszystkich zwycięzców poznamy 28 listopada podczas uroczystej gali w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej