.

Aktualności

Już w najbliższą sobotę finał 10. edycji MediaTorów!

Już w najbliższą sobotę finał 10. edycji MediaTorów!

W sobotę, 3 grudnia odbędzie się Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory! Tego dnia poznamy nazwiska tych dziennikarzy, którzy zdobyli największą uznanie 10 tysięcy studentów z całej Polski i odbiorą statuetki w każdej spośród 8 kategorii: TORpeda, NawigaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, DentonaTOR, ReformaTOR i InicjaTOR.

Tego dnia na scenie pojawi się także Mariusz Szczygieł - AuTORytet studentów, którego dotychczasowa działalność dziennikarska wyróżniała się rzetelnością, profesjonalizmem i najwyższymi standardami.

Co jeszcze czeka widzów, którzy pojawią się w sobotę w Auditorium Maximum UJ? Jak zapewnia Prezes Stowarzyszenia MediaTory, Wioletta Klytta: “Jubileuszowa Gala będzie wyjątkowa. Na pewno nie zabraknie znamienitych postaci świata mediów, jak również efektów specjalnych czy dźwięków muzycznych stworzonych przez DJ’a Gromee’iego. Dodatkowo, tegoroczną Galę urozmaicą filmy, profesjonalnie wyprodukowane we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim, studiem filmowym “Kamerdynerzy” oraz studiem telewizyjnym Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. 10. Gala będzie zwieńczeniem nie tylko ostatniego roku pracy zespołu, ale także podsumowaniem dziesięciu lat istnienia Plebiscytu. “

Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny.

Wszystkich, zainteresowanych uczestnictwem w 10. Finale MediaTorów zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania miejsca za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, dostępnego na stronie www.rezerwacja.mediatory.pl (podlinkowana strona). Internetowa rezerwacja miejsc potrwa do 2 grudnia b.r.

Wejściówki można odebrać także w dniu Gali, 3 grudnia. Będą one dystrybuowane:
- na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej przy ulicy Łojasiewicza 4 w godzinach 10:00 - 13:00 oraz
- w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33 od 10:00 do 16:15.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej