.

Aktualności

Ks. Adam Boniecki odbierze nagrodę na 7. Gali MediaTorów

Ks. Adam Boniecki odbierze nagrodę na 7. Gali MediaTorów

Już 7 grudnia o godz. 17.00 w Auditorium Maximum UJ w Krakowie statuetkę AuTORytet odbierze ks. Adam Boniecki. Studenci wręczą również statuetki laureatom pozostałych ośmiu kategorii plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie.

Ks. Adam Boniecki podczas 7. Gali Finałowej plebiscytu MediaTory, odbierze główną nagrodę AuTORytet wręczaną przez studentów dziennikarstwa z 19 polskich uczelni. Młodzi ludzie wyróżnili księdza-dziennikarza za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy. Ks. Adam Boniecki dostał nagrodę za całokształt pracy dziennikarskiej. Dotychczas statuetkę AuTORytet otrzymali Marek Niedźwiecki, Monika Olejnik, Wojciech Mann, Bogdan Rymanowski, Hanna Krall i Kamil Durczok.

–Laureaci w naszym plebiscycie wybierani są przez studentów dziennikarstwa z całej Polski, dlatego nagroda ta – przez niezależność głosujących – ma dla dziennikarzy duże znaczenie. Główną ideą przedsięwzięcia jest nagradzanie realnych osiągnięć dziennikarza zauważonych i ocenianych przez adeptów tego zawodu. Jest to możliwe właśnie dzięki bacznej obserwacji i brakowi stronniczości – podkreśla Izabela Mikruta, prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Sponsorami Głównymi Plebiscytu są Julian Kozankiewicz, Piotr Kempa, Tomasz Andryszczyk i Marcin Beme. Narzędzia wspomagające monitoring mediów udostępnia Instytut Monitorowania Mediów. Głównym Patronem Medialnym wydarzenia jest portal PRoto.pl.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Darmowe wejściówki do odebrania na miejscu w dniu gali od godziny 15.00. Zapraszamy już w najbliższą sobotę!

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej