.

Aktualności

Ostatnie przygotowania 3, 2, 1!

Ostatnie przygotowania 3, 2, 1!

Bo ostatnie kilka dni przed Galą to dopinanie wszystkich szczegółów i detali. To ostatnie poprawki scenariusza, ostatnie przymiarki krawieckie prowadzących. To organizacja widowni w Auditorium Maximum, to zamawianie kwiatów dla laureatów oraz  próby muzyków.

Bo na chwilę przed Galą potwierdzamy przybycie zaproszonych gości, przygotowujemy wejściówki i akredytacje dziennikarskie.

- To istne szaleństwo! – mówi Ewelina Bochenek, Prezes Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa UJ, współorganizatora Plebiscytu.

A kiedy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, pozostanie nam tylko odliczać ostatnie chwile do godz. 17.00, 1 grudnia w Auditorium Maximum UJ. Najlepsi dziennikarze roku, dziewięciu laureatów, w tym zdobywca AuTORytetu Marek Niedźwiecki, doskonała oprawa muzyczna przygotowana przez DJ Gromee’go i wiele niespodzianek czeka na Was na 6. Gali MediaTorów. Tam po prostu trzeba być!

Bezpłatne wejściówki na to największe medialne, studenckie wydarzenie roku będzie można odebrać w dniu Gali, tj. 1 grudnia od godziny 15.00 w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie. Wejście na Galę do godz. 16.45.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej