.

Aktualności

Prace nad Plebiscytem idą pełną parą!

Prace nad Plebiscytem idą pełną parą!

W tym roku wśród uczelni partnerskich z radością powitaliśmy Uniwersytet Gdański i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które razem z Politechniką Koszalińską, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetem Łódzkim, Uniwersytetem Opolskim, Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Szczecińskim, Uniwersytetem w Bydgoszczy, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytetem Jagiellońskim jesienią wezmą udział w Plebiscycie. Tymczasem jednak, by mieć na kogo głosować, wszystkie uczelnie nadsyłają swoje propozycje nominacji. Chociaż ostateczna lista nie została jeszcze zamknięta, to już teraz możemy stwierdzić, że wybór w tegorocznej ankiecie będzie wyjątkowo trudny.

Podczas, gdy zespół nominacyjny pod przewodnictwem Ani Kot pracuje nad przysyłanymi nominacjami, reszta zespołu też się nie leni – trwają rozmowy ze sponsorami i partnerami, na spotkaniach dyskutujemy burzliwie nad koncepcją Gali i tym, co czyni tegoroczną edycję tak wyjątkową – jubileuszem MediaTorów. Piąte urodziny chcemy świętować hucznie razem z naszymi gośćmi (tymi na scenie i tymi na widowni), więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku facebook.com/MediaTory, gdzie dzielimy się ważnymi i ciekawymi informacjami ze świata mediów, a także doniesieniami z zaplecza Plebiscytu.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gali finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

MediaWeek

MediaTory to nie tylko plebiscyt i wielka gala, ale również "Subiektywne podsumowania tygodnia w mediach".

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej