.

Aktualności

Rozpoczynamy internetową rezerwację miejsc!

Rozpoczynamy internetową rezerwację miejsc!

Już 3 grudnia w Auditorium Maximum odbędzie się najważniejsze wydarzenie tego roku - jubileuszowa Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory, podczas której nagrodzimy najlepszych dziennikarzy i ludzi mediów!

Chcesz zobaczyć na żywo AuTORytet studentów - Mariusza Szczygła oraz laureatów pozostałych 8 kategorii? Chcesz spotkać dziennikarzy nominowanych w tej edycji Plebiscytu MediaTory? Zarezerwuj miejsce, wykorzystując specjalnie przygotowany formularz rezerwacyjny dostępny pod adresem http://www.rezerwacja.mediatory.pl/, wydrukuj darmową wejściówkę i zabierz ją ze sobą do Auditorium Maximum. Przypominamy jednak, że dokonanie rezerwacji obliguje do uczestniczenia w Gali Finałowej. Jeśli jednak, mimo rezerwacji, nie możesz pojawić się na Gali, poinformuj nas o tym mailowo najpóźniej 24 godziny przed wydarzeniem.

Rezerwacji możesz dokonać do dnia 2 grudnia b.r.

Informujemy, że istnieje także możliwość osobistego odbioru wejściówek. W dniu Gali Finałowej będzie można je odebrać na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (ul. Łojasiewicza 4) w godzinach 10:00 - 13.00 oraz w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33) w godzinach 10:00 - 16.15!

Zapraszamy!

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej