.

Aktualności

To już w sobotę

To już w sobotę

Panie i Panowie, przedstawiamy 5. Jubileuszową Galę Finałową MediaTorów, Studenckich Nagród Dziennikarskich! Już w najbliższą sobotę, 3 grudnia, o godzinie 17.00 w Auditorium Maximum UJ na zaproszonych gości i krakowską publiczność czeka wieczór pełen wrażeń. Na Gali pojawi się wielu znanych polskich dziennikarzy oraz ludzi mediów, m.in. Monika Olejnik, która w tym roku zdobyła najważniejszą nagrodę Plebiscytu.

Gala Finałowa MediaTorów to obecnie jedno z największych i najważniejszych wydarzeń medialnych w Polsce. Od pięciu lat, co roku, w Auditorium Maximum gromadzi ono tłumy dziennikarzy, studentów i mieszkańców Krakowa. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, wystarczy w dniu imprezy odebrać wejściówkę. Na wszystkich gości podczas Gali, którą w całości zorganizowali i poprowadzą studenci UJ, czeka wiele niespodzianek. W minionym tygodniu organizatorów można było spotkać w komunikacji miejskiej, gdzie w ramach eventu promującego Plebiscyt, rozdawali mandaty pasażerom nie posiadającym wejściówek na MediaTory. Bo na Gali trzeba być!

W tym roku statuetkę AuTORytet 2011 statuetkę odbierze dziennikarka Radia Zet i TVN24 Monika Olejnik. Laureaci pozostałych 8 nagród pozostają tajemnicą i zostaną ogłoszeni podczas uroczystości.

O nagrody walczyli m. in. Grzegorz Hajdarowicz, Robert Mazurek, Tomasz Gudzowaty, Mariusz Szczygieł, Tomasz Sianecki, Maria Czubaszek, Artur Andrus, Ewa Ewart, Maciej Woroch czy Andrzej Poczobut.

Podczas uroczystości zostanie zainicjowana debata "Future Calling!" poświęcona  przyszłości mediów i dziennikarstwa. Organizator debaty – Fundacja MediaTory LAB – forum przyszłości dziennikarstwa – zapytała Zygmunta Baumana, Nica Newmana, Marcina Króla, Piotra Sztompkę, i Wiesława Godzica o największe wyzwania dla mediów w przyszłości. Ich wypowiedzi zostaną premierowo wyemitowane podczas gali. Debata będzie kontynuowana w mediach i na stronach organizatora.

W tym roku zagrają gościnnie autorzy znanego „Kawałka do tańca”, czyli zespół „Poparzeni Kawą Trzy”.

Serdecznie zapraszamy!

Bezpłatne wejściówki do odebrania na miejscu w dniu Gali od godz. 11.00! Jedna osoba może wziąć maksymalnie dwie wejściówki.

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej