.

Aktualności

Wielkie liczenie w toku

Wielkie liczenie w toku

Dwa tygodnie głosowania w V edycji Plebiscytu MediaTory przeszło już do historii. Obecnie nasze zaufane krakowskie "liczarki" pracują dniami i nocami, by skrupulatnie policzyć wszystkie głosy, oddane przez ponad 8 tysięcy studentów dziennikarstwa z całej Polski.

W tym roku w głosowaniu wzięło udział aż 13 uczelni publicznych . Do puli głosujących dołączył tym razem Uniwersytet Gdański oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nad prawidłowym przebiegiem liczenia czuwa czujne oko Zastępcy Koordynatora Głównego Plebiscytu –  Ani Kot.

Drugi raz na kartach do głosowania studenci nie zobaczyli 5 nominacji w najważniejszej kategorii Plebiscytu - AuTORytet. Zamiast tego pojawiło się 13 pomocniczych propozycji, w których znajdowały się nazwiska pojawiające się najczęściej w zgłoszeniach uczelni partnerskich w ciągu czterech lat oraz propozycje organizatora. Przede wszystkim jednak każdy ze studentów mógł wpisać na karcie nazwisko osoby, która jest dla niego dziennikarskim autorytetem w kontekście całego dziennikarskiego dorobku, a nie tylko ostatniego roku.

– Głosowanie to jeden z najważniejszych elementów podczas całego Plebiscytu. Okres liczenia głosów to ten moment, w którym uświadamiamy sobie, że Gala Finałowa zbliża się wielkimi krokami. - twierdzi Iza Mikruta, Koordynator Główny.

Wyniki Plebiscytu poznamy tradycyjnie na Gali Finałowej MediaTorów, już 3 grudnia w Auditorium Maximum w Krakowie. Zapraszamy!

<< Wróć do poprzedniej strony

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej