Prace nad Plebiscytem nabierają tempa! [2012-07-12 14:41]

Piąta, jubileuszowa Gala MediaTorów, Studenckich Nagród Dziennikarskich, juz dawno za nami. Pół roku po tym wydarzeniu można by pomyśleć, że już o wszystkim zapomnieliśmy i rozpoczynamy wakacje. Nic bardziej mylnego. W zespole MediaTorów właśnie teraz prace nabierają właściwego sobie tempa. 

Bo przecież Gala to nie tylko statuetki, kwiaty, ładne stroje i fryzury. Grupa researcherów zbierająca propozycje nominacji pracuje na okrągło, a w czasie wakacji szczególnie intensyfikuje swoje wysiłki. – Zbieramy i analizujemy wszystkie propozycje nadesłane z uczelni partnerskich – mówi Anna Kot, szefowa działu nominacji i zastępca Koordynatora Głównego. – Już pod koniec września okaże się, kto w tym roku ma szansę zasiąść na czerwonej kanapie. 

Wakacje to także okres wzmożonej pracy Biura Prasowego. Wtedy bowiem pozyskujemy niezbędnych do zorganizowania każdej Gali patronów, partnerów oraz przede wszystkim sponsorów. To zadanie dla Szef Biura Prasowego – Mariki Żołądek – i jej zespołu. Ponadto zbliża się także czas, kiedy bardzo intensywnie będziemy obmyślać koncepcję i formułę Gali. Dział zajmujący się całym zapleczem Gali również nie pozostanie w wakacje bez zajęć. Największe jednak i najbardziej odpowiedzialne zadanie stoi jak co roku przed Biurem Promocji, za które tym razem odpowiada Anna Winiarska. 

Życząc wszystkim udanego wypoczynku, wracamy do pracy! Kolejna Gala już 1 grudnia, jak zawsze, w Auditorium Maximum. 

 

Ostatnie newsy: Wszystkie newsy