Coraz bliżej... nominacje! [2012-09-07 0:08]

 

Dla członków zespołu MediaTorów wakacje z pewnością nie są czasem odpoczynku i zabawy. Prace nad organizacją Plebiscytu trwają już od dwóch miesięcy.

Przełom sierpnia i września to właściwie najgorętszy i najważniejszy okres całego przedsięwzięcia. Wtedy bowiem specjalna grupa do spraw nominacji - złożona ze studentów należących do zespołu organizacyjnego - zbiera się na serii spotkań, by wspólnie przeanalizować i dokładnie omówić wszystkie propozycje nominacji do tegorocznej edycji Studenckich Nagród Dziennikarskich. Pod uwagę brane są wszystkie materiały dziennikarskie, nazwiska, programy, każda propozycja, która napłynęła do organizatorów z uczelni partnerskich z całej Polski. To bardzo odpowiedzialne zadanie, nie możemy niczego przeoczyć - mówi Anna Kot, Szef Grupy Nominacyjnej i Zastępca Koordynatora Głównego. 

Kto w tym roku będzie miał szansę zostać AkumulaTORem, kto TORpedą, a kto NawigaTORem? O tym zdecydują studenci dziennikarstwa w czasie głosowania, a listę nominowanych do Nagrody MediaTory 2012 poznamy już pod koniec września.

 

Ostatnie newsy: Wszystkie newsy