6. Gala MediaTorów już za chwilę [2012-11-13 20:15]

 

To już 1 grudnia – największe medialne, studenckie wydarzenie roku – gala rozdania MediaTorów – Studenckich Nagród Dziennikarskich.

Dokładnie 18 dni i kilka godzin dzieli nas od poznania laureatów w 9 kategoriach Plebiscytu. Jest to okres niecierpliwego oczekiwania na wyniki, a w zespole organizatorów – czas najbardziej intensywnej pracy. – Aktualnie wszystkie działy naszej organizacji pracują ze zdwojoną wydajnością, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik za nieco ponad dwa tygodnie. Ta mobilizacja jest bardzo ważna i czuje się ją w zespole z każdym kolejnym dniem, który odliczamy do Gali – twierdzi Izabela Mikruta, Koordynator Główny Plebiscytu oraz Prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Najbardziej wytężoną pracę prowadzi Dział Promocji i Biuro Prasowe. – Teraz najważniejsze jest przeprowadzenie odpowiedniej kampanii promocyjnej i medialnej, żeby jak najwięcej osób o nas usłyszało i przybyło na galę – twierdzą zgodnie Anna Winiarska, Szef Działu Promocji oraz Marika Żołądek, Szef Biura Prasowego.

Praca wre również za kulisami. Paulina Bulska, Szef Sceny podkreśla, iż wszystko idzie zgodnie z planem. – Wszystkie techniczne elementy samej sceny już przygotowane, czerwona kanapa czeka na transport do Auditorium Maximum, tworzenie scenariusza gali jest w fazie końcowej, a nasi prowadzący są już po pierwszych przymiarkach.

Do tej pory Gale MediaTorów przybierały formy wykładu, programu telewizyjnego czy ośrodka badań statystycznych. Czym tym razem zaskoczą organizatorzy? Jedno jest pewne – nie może Was tam zabraknąć! Pamiętajcie – 1 grudnia, godz. 17.00, Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

 

Ostatnie newsy: Wszystkie newsy