Ostatnie przygotowania 3, 2, 1! [2012-11-27 15:28]

Bo ostatnie kilka dni przed Galą to dopinanie wszystkich szczegółów i detali. To ostatnie poprawki scenariusza, ostatnie przymiarki krawieckie prowadzących. To organizacja widowni w Auditorium Maximum, to zamawianie kwiatów dla laureatów oraz  próby muzyków. 

Bo na chwilę przed Galą potwierdzamy przybycie zaproszonych gości, przygotowujemy wejściówki i akredytacje dziennikarskie. 

- To istne szaleństwo! – mówi Ewelina Bochenek, Prezes Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa UJ, współorganizatora Plebiscytu. 

A kiedy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, pozostanie nam tylko odliczać ostatnie chwile do godz. 17.00, 1 grudnia w Auditorium Maximum UJ. Najlepsi dziennikarze roku, dziewięciu laureatów, w tym zdobywca AuTORytetu Marek Niedźwiecki, doskonała oprawa muzyczna przygotowana przez DJ Gromee’go i wiele niespodzianek czeka na Was na 6. Gali MediaTorów. Tam po prostu trzeba być! 

Bezpłatne wejściówki na to największe medialne, studenckie wydarzenie roku będzie można odebrać w dniu Gali, tj. 1 grudnia od godziny 15.00 w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie. Wejście na Galę do godz. 16.45.

Ostatnie newsy: Wszystkie newsy