O nas


Oto my - ludzie, którzy tworzyć będą MediaTory 2008:


Mateusz Baczyński

Jeden z politologów w "MediaTorach",
świetny kumpel, od niedawna wiceprezes Koła Dziennikarzy. Choć pochodzi ze świętego miasta - sam chyba nie jest taki święty :) Zapowiada się na świetnego radiowca albo innego elektryka.


Paweł Buchaniec

Dziennikarz WUJ’a. Działa w myśl zasady:
jak są chęci to i metoda się znajdzie,
dlatego wciąż jeszcze studiuje i to aż
na IV roku psychologii stosowanej.
Mocno zaangażowany w działalność w
organizacjach studenckich (koło naukowe, Samorząd Studentów etc.). W przyszłości: negocjator, trener kadry menedżerskiej, może nawet doktor… W Mediatorach działa,
za nic nie odpowiada…


Monika Borycka

Niepoprawna studentka piątego roku dziennikarstwa. Na swoim drugim kierunku – filmoznawstwie – uprawia występy gościnne. W przyszłym zawodzie ciągle szuka miejsca. Kocha kino. Uzależnia się od ludzi. Czyta blogi i uświęca turystykę po filmowych festiwalach. Podobno niezły z niej krętacz. Poza tym uwielbia pewną wyspę u wybrzeży Brazylii i występy drag queen w Madrycie. Wiecznie nie ma czasu. Ale w MediaTorach pomaga, jak może. Szczytem jej marzeń i ambicji jest, aby finałowa gala przebiła rozmachem rozdanie Oscarów


Agnieszka Całek

Największą pasją Agnieszki są reportaże. Nałogowo je czyta, słucha i ogląda. Pisze też własne, najbardziej lubi pisać o tematach społecznych i interesujących ludziach. Naukowo i hobbystycznie zajmuję się zgłębianiem zawiłych stosunków państwo – Kościół – media. Uważa, że w życiu
najlepsi i najciekawsi są ludzie:-).
Za to najgorsza jest… cenzura.


Kinga Czub

Żądze pieniądza zaspokaja pełniąc funkcję Skarbnika Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa UJ. Za dużo myśli, za mało śpi, śpiewać nie umie. Sama uważa się za osobę z natury poukładaną. Z "MediaTorami" związana jest właściwie od początku. Trudno by pisać czym się zajmuje, robi wszystko i nic.


Monika Kaczanowska

Monia z piątego roku dziennikarstwa.
Szefowa Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Sekcji
Muzycznej Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa Itd. Z zamiłowania psycholog. Lubi: gotowanie, dobrą muzykę, kawę z mlekiem. Nie lubi: cebuli, bałaganu i nudy.


Kuba Matuszyk

Student II roku SUM Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. W zawodzie już wyuczonym, szuka nadal swojego miejsca. Niestety wciąż z większą ilością przedziwnych pomysłów niż rzeczywistych możliwości. Pozytywnie zakręcony na punkcie kina europejskiego i fanatyczny kibic każdej dyscypliny sportu – szczególnie piłki nożnej. Optymistyczny realista.


Bartosz Pawłowski

Jakimś cudem już II rok politologii na UJ :) Próbuje grać na każdym instrumencie (ostatnio widywany z basem), młody dziennikarz, który kiedyś poprowadzi "Fakty" w pewnym radiu. Lubi kiedy dookoła coś się dzieje, niestety dla jego organizmu - nie ma czasu długo spać. W pierwszej edycji "MediaTorów" okrzyknięty już od początku "tym, który nie śpi"... StaRRRosta roku na swoim kierunku i kochany Misiak swojej dziewczyny Agnieszki :*


Bartosz Paturej

Student politologii, niepoprawny optymista, z zamiłowaniem do sportowych doświadczeń, sympatyk gitarowych solówek i rosyjskich kryminałów. W polityce i życiu oprócz powszednich oczywistych obrzydliwości nie cierpi, gdy ktoś zakłada z góry, że posiada monopol na prawdę.


Agnieszka Rojek

Na co dzień studentka politologii. Lubi dobre filmy i stare piosenki. Dopiero rozpoczyna swoją przygodę z dziennikarstwem. Nie ma jeszcze gotowej recepty na życie – wciąż jej szuka i zbiera doświadczenia. Jest ambitna i, choć nie lubi tego słowa, skrupulatna. W ludziach ceni rzetelność i odwagę bycia sobą. Nie znosi chamstwa, zapachu kadzidełek i pytań typu „powiedz coś o sobie…”.


Marcin Sikorski

Na jednej z konferencji prasowych wyprowadził z równowagi premiera Kaczyńskiego, do tego stopnia, że ten wykrzyczał:
„W POLSCE TAK NAPRAWDĘ WOLNYCH MEDIÓW NIE MA!”. Kilka miesięcy później, minister Ziobro prosił go o wybaczenie na oczach całej Polski. Za „lapsus językowy”, czyli nazwanie „Panią Redaktor”. Choć wszyscy upierają się, że ma w pokoju bałagan, on uparcie twierdzi, że to feng-shui. Prezes Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa UJ.


Mateusz Smółka

Mat, piąty rok dziennikarstwa. Muzyka to jego druga miłość. Słucha jej w domu i w radiowej pracy. Poza tym interesuje się muzyką, historią muzyki, przyszłością muzyki i tym, co jest na listach przebojów. A fascynuje go to, co się na nich nie mieści. Uwielbia się śmiać, z siebie też. Poza tym piłka jest okrągła, a bramki są dwie :)


Maria Szymkat

Studentka dziennikarstwa. W " MediaTorach" od samego początku i od wszystkiego, jak większość załogi. Hobby ma typowo męskie - motoryzację, kobiece-modę, jak również ogólnoludzkie: muzykę, podróże, spanie i jeszcze kilka innych ;) a także jedno ostatnimi czasy uważane za nieco dziwaczne: politykę ;)