SPONSORZY GŁÓWNI 2014

Fundacja Seriatim została założona przez członków zespołu TEDxWarsaw, by poszerzyć pole oddziaływania idei stojącej za tymi wydarzeniami. Seriatim kładzie szczególny nacisk na naukę efektywnej komunikacji i popularyzuje tę sztukę głównie poprzez warsztaty organizowane dla szkół w formule pro publico bono, jak i dla klientów komercyjnych. Nazwa, znacząca po łacinie "kolejno" lub "krok po kroku", oddaje sposób nauczania przyjęty przez Fundację - ustrukturyzowany, stopniowy, łączący następujące po sobie elementy.
 

Tomasz Andryszczyk. W okresie 12.2006 - 5.2011 był rzecznikiem prasowym Urzędu m.st. Warszawy, wcześniej zdobywał doświadczenie w agencjach First Public Relations i ComPress. Od czerwca 2011 roku współwłaściciel agencji Primo Corporate Advisory (PCA) zajmującej się doradztwem komunikacyjnym dla podmiotów sektora energetycznego i przemysłowego. PCA wspiera swoich klientów w budowaniu przejrzystych, skutecznych i zgodnych z etyką relacji z mediami, opinią publiczną, ekspertami i podmiotami decyzyjnymi.


 

Oskar Derych. Inspirator, prowokator, strateg i wykładowca. ProRektor Europejskiej Akademii Sztuk. Prezes Zarządu i Współwłaściciel Brand Trust Partners. Twórca marek Idea, POP i innych, jego idee łamały stereotypy kategorialnego postrzegania marek.

BRAND TRUST PARTNERS to niezależne konsorcjum doradcze, zajmujące się doradztwem strategicznym oraz implementacją rynkową projektów mających na celu zwiększanie wartości rynkowej marek. W kompetencjach BTP leży tworzenie idei oraz koncepcji strategicznych oraz zarządzanie procesami ich wdrożenia. Brand Trust Partners przeprowadził własnie największą w ostatnich latach fuzję uczelni wyższych w Poslce tworząc Vistula Group of Universities.

Marcin Beme. Przedsiębiorąca. Zajmuje się business development przedsięwzięć w fazie: start-up, development i early expansion. Specjalizuje się w sektorze TMT (technologia, media, telekomunikacja); ostatnio ze szczególnym uwzględnieniem content oriented businesses. Uczestniczył w rozwoju firm: technologicznej, producenckiej. Obecnie zaangażowany w budowę mobilnego serwisu z audiobookami dostępnymi w formie plików cyfrowych Audioteka.pl i jest odpowiedzialny za jej rozwój w Polsce oraz zagranicą. W 2013 Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Marcina Złotym Krzyżem Zasługi – najwyższym cywilnym odznaczeniem państwowym – za wkład w rozwój polskiej kultury, przedsiębiorczości i myśli technologicznej.