0

10. głosowanie trwa!

10-glosowanie-trwa

10-glosowanie-trwa

Tydzień temu ogłosiliśmy nominacje w tegorocznej edycji Plebiscytu, teraz pora na głosowanie!

Od 10 do 24 października ponad 10 tysięcy studentów z całej Polski ma szansę wskazać najlepszych, ich zdaniem, dziennikarzy nominowanych w ośmiu kategoriach: TORpeda, NawigaTOR, ObserwaTOR, DetonaTOR, ProwokaTOR, InicjaTOR, ReformaTOR i AkumulaTOR. Dodatkowo głosujący mogą wybrać swój dziennikarski AuTORytet, korzystając z listy pomocniczej, bądź wpisując własny typ.

Kto w ostatnim roku akademickim kierował medialną lokomotywę na właściwe tory? Tego dowiecie się już 3 grudnia w Auditorium Maximum UJ, podczas Gali Finałowej!

Ponadto na wszystkich głosujących czeka niespodzianka! Od tego roku adepci dziennikarstwa mogą oddać swój głos tak, jak dotychczas – wypełniając ankietę papierową lub korzystając z nowej opcji – platformy on-line, dostępnej pod adresem nominacje.mediatory.pl. Dzięki temu, szansę na wytypowanie swoich faworytów zyskuje większa ilość studentów. Platforma została przygotowana przez firmę CodeSite.

***

10. edycję Plebiscytu MediaTory organizuje Stowarzyszenie MediaTory wraz z Kołem Naukowym Studetów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem Plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński, a Sponsorem Głównym – Fundacja Seriatim.

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.