0

11. Gala MediaTorów już dziś!

Laureatów 11. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie poznamy już dzisiejszego dnia. W tym roku nagrodę w kategorii AuTORytet odbierze Ewa Ewart, a do kogo trafią pozostałe statuetki dowiemy się 2 grudnia o godz. 17.00 podczas uroczystej Gali Finałowej w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

Każda Gala Finałowa to wspaniałe widowisko i zapewniam, że również w tym roku nie zawiedziemy widzów. Na Gali zjawią się najważniejsi ze świata mediów, a o oprawę muzyczną zadba DJ Gromee – mówi Wioletta Klytta, prezes Stowarzyszenia MediaTory – 11. finał MediaTorów to nie tylko zwieńczenie całorocznej pracy całego zespołu organizacyjnego, ale także symboliczne rozpoczęcie kolejnej dekady istnienia Plebiscytu.

Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny. Wejściówki odebrać będzie można w dniu Gali w dwóch punktach w Krakowie:

  •  w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33): od 10:00 do 16:15,
  • na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 13:00.

 

Gala MediaTory jest również oficjalnym zakończeniem III Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Akademickich, która rozpoczęła się 1 grudnia w Krakowie. Młodzi dziennikarze w ramach wydarzenia będą mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez znakomitych dziennikarzy m. in. Konrada Piaseckiego, Michała Pola oraz Magdalenę i Maksymiliana Rigamonti. – To wydarzenie towarzyszące tegorocznej edycji Plebiscytu Mediatory, które ma na celu integrację środowisk mediów akademickich z całej Polski. Konferencja przed dwa dni odbywać się będzie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ – mówi Ewelina Węgrzyn, Koordynator Główny Plebiscytu.

Organizatorami 11. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem Plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński. Narzędzia wspomagające monitoring mediów udostępnia Instytut Monitorowania Mediów. Sponsorem Głównym jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, zaś Partnerem Strategicznym – Warszawski Instytut Bankowości.

Michał Jeleń
Michał Jeleń
Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który w MediaTorowym teamie jest nowicjuszem. Stara się wcielać w życie hasło "Duc in altum".