0

13. Gala Finałowa Plebiscytu Mediatory już 7 grudnia w Krakowie!

W sobotę 7 grudnia odbędzie się 13. Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory! Tego dnia poznamy nazwiska tych dziennikarzy, którzy zdobyli największe uznanie 10 tysięcy studentów z całej Polski. Odbiorą oni statuetki w każdej spośród 8 kategorii: TORpeda, NawigaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, DetonaTOR, ReformaTOR i InicjaTOR.

Tego dnia na scenie pojawi się także Beata Michniewicz – AuTORytet studentów, którego dotychczasowa działalność dziennikarska wyróżniała się rzetelnością, profesjonalizmem i najwyższymi standardami.

–  Każda Gala Finałowa to jedyne w swoim rodzaju widowisko, które owocuje w niezwykłe emocje i zapada w pamięci na długie miesiące. Na Gali pojawią się najważniejsi ze świata mediów – mówi Paulina Bochenek, prezes Stowarzyszenia MediaTory – Finał Plebiscytu MediaTory to zwieńczenie całorocznej pracy zespołu organizacyjnego.

Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w 13. Gali Plebiscytu MediaTory zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania miejsca za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, dostępnego na stronie https://evenea.pl/event/mediatory2019/.

Wejściówki można odebrać także w dniu Gali, 7 grudnia. Będą one dystrybuowane w trzech miejscach:
– w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Krupniczej 33): od 10:00 do 17:15.
– na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 14:00
– na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1): od 10:00 do 14:00.