0

9. Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory już w sobotę!

9-gala-finalowa-plebiscytu-mediatory-juz-w-sobote

9-gala-finalowa-plebiscytu-mediatory-juz-w-sobote

Studenci dziennikarstwa z 21 polskich uczelni wybrali najlepszych, według nich, dziennikarzy minionego roku akademickiego. Nagrody w 9 kategoriach: TORpeda, NawigaTOR, DetonaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, InicjaTOR, ReformaTOR oraz AuTORytet wręczone zostaną 28 listopada o godzinie 17.00 w Auditorium Maximum UJ podczas Gali Finałowej Plebiscytu MediaTory.

Galę uświetni oprawa muzyczna, którą zapewni DJ GROMEE wraz z zespołem muzycznym. Tradycyjnie już Galę urozmaicą krótkie filmy autorstwa organizatorów, profesjonalnie wyprodukowane we współpracy ze Studiem Telewizyjnym Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny. Wejściówki będą dystrybuowane w dniu Gali w dwóch punktach w Krakowie:
– w Auditorium Maximum: od 10:00 do 16:15,
– na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 13:00.

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.