0

Beata Michniewicz AuTORytetem studentów w 2019 roku!

Ponad 10 tysięcy studentów z 22 polskich uczelni zdecydowało, że laureatką w kategorii AuTORytet została Beata Michniewicz. Laureatka statuetkę odbierze już 7 grudnia podczas Gali Finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W kategorii AuTORytet studenci z całej Polski wyróżniają dziennikarzy i ludzi mediów, od których mogą uczyć się profesjonalizmu, rzetelności oraz najwyższych standardów. Tytuł AuTORytetu może otrzymać osoba, której dorobek zawodowy prezentuje się na wysokim poziomie merytorycznym i stanowi istotną wartość dla młodego pokolenia dziennikarzy.

– Ta kategoria jest wyjątkowa, ponieważ głosujący – przyszli dziennikarze sami mogą podać i wybrać swój zawodowy wzorzec. Nie podajemy w niej listy nominowanych nazwisk, jak w przypadku innych nominacji – przyznaje Paulina Bochenek, prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Beata Michniewicz dołącza do szerokiego grona laureatów tej zaszczytnej kategorii. W ubiegłych edycjach Plebiscytu studenci wyróżnili między innymi: Marka Niedźwieckiego, Monikę Olejnik, Wojciecha Jagielskiego, Mariusza Szczygła, Ewę Ewart oraz Małgorzatę Szejnert.

Zwycięzców w pozostałych ośmiu kategoriach poznamy podczas 13. Gali Finałowej, która odbędzie się 7 grudnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.