0

Głosowanie na laureatów 11. Plebiscytu MediaTory zakończone

Jeden z najważniejszych etapów organizacji Plebiscytu MediaTory, trwający od 9. października, właśnie został zakończony! Głosowanie studentów z 22  uczelni partnerskich dobiegło końca. Studenci dziennikarstwa przez ostatnie miesiące nadsyłali swoje propozycje kandydatów do nominacji w Plebiscycie MediaTory, na podstawie których została skompletowana tegoroczna lista nominacji. W ogólnopolskim głosowaniu wzięło udział ponad 10 tysięcy młodych adeptów dziennikarstwa, którzy wybierali dziennikarzy, zespoły redakcyjne lub projekty, które , ich zdaniem, od września 2016 roku wyróżniły się profesjonalizmem i rzetelnością.  – To głos 10 tysięcy studentów zadecyduje o tym, kto zasługuje na wyróżnienie w Plebiscycie – mówi Ewelina Węgrzyn, Koordynator Główny 11. Plebiscytu MediaTory.

Głosowanie odbyło się poprzez ankiety tradycyjne oraz specjalnie przygotowaną platformę on-line. Studenci mieli szansę wytypować swoich faworytów, którzy już za nieco ponad miesiąc, jako laureaci Plebiscytu, odbiorą wyjątkowe statuetki MediaTory w 9. kategoriach.


Gdy część zespołu wytrwale liczy oddane głosy, członkowie pozostałych działów pracują w pocie czoła, aby w dniu 11. Gali Finałowej wszystkie szczegóły były dopięte na ostatni guzik. Jedno jest pewne – niespodzianek nie zabraknie!

Michał Jeleń
Michał Jeleń
Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który w MediaTorowym teamie jest nowicjuszem. Stara się wcielać w życie hasło "Duc in altum".