0

Głosowanie w Plebiscycie MediaTory 2015 rozpoczęte!

glosowanie-w-plebiscycie-rozpoczete

glosowanie-w-plebiscycie-rozpoczete

Studenci dziennikarstwa z 21 uczelni w całej Polsce już od dziś mogą wybierać laureatów 9. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie. Do głosowania uprawnionych jest ponad 10 tysięcy studentów.

Studenci dziennikarstwa mogą podczas wykładów na swojej uczelni głosować na dziennikarzy i ludzi mediów, których działalność w ubiegłym roku akademickim uznali za godną naśladowania. Uprawnieni do głosowania z 21 uczelni w Polsce będą mogli oddać głos na dziennikarzy nominowanych w ośmiu kategoriach: NawigaTOR, TORpeda, DetonaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, InicjaTOR i ReformaTOR.

Studenci wskażą również swój AuTORytet – dziennikarza, od którego mogą uczyć się rzetelności, profesjonalizmu i najwyższych standardów. Na karcie do głosowania znajduje się puste miejsce, gdzie każdy student może wpisać nazwisko osoby, którą uważa za swój dziennikarski autorytet.

Głosowanie w Plebiscycie potrwa do 21 października, a wszystkich zwycięzców poznamy 28 listopada podczas uroczystej gali w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.