0

Głosowanie zakończone!

glosowanie-2016-zakocznone

glosowanie-2016-zakocznone

Jeden z najważniejszych etapów organizacji Plebiscytu MediaTory, bez którego tegoroczna edycja nie mogłaby się odbyć został zakończony! Głosowanie studentów uczelni partnerskich dobiegło końca.

Kto w tym roku kierował medialną lokomotywę na właściwe tory? Tego dowiecie się już 3 grudnia podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w Auditorium Maximum UJ w Krakowie!

Przez ostatnie 2 tygodnie ponad 10 tysięcy adeptów dziennikarstwa z całej Polski, korzystając z przygotowanych przez nas ankiet tradycyjnych oraz platformy on-line, miało szansę wytypować swoich faworytów, którzy już za nieco ponad miesiąc, jako laureaci Plebiscytu, odbiorą nasze wyjątkowe statuetki w 9 kategoriach.

Gdy część zespołu wytrwale liczy głosy oddane przez studentów, członkowie pozostałych działów pracują na najwyższych obrotach, aby w dniu 10. Gali Finałowej wszystkie szczegóły były dopięte na ostatni guzik!

Co przygotujemy dla Was w tym roku? To na razie tajemnica, ale obiecujemy, że będzie się działo!

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.