0

Marek Niedźwiecki AuTORytetem studentów

marek-niedzwiedzki-autorytetem

marek-niedzwiedzki-autorytetem

Główną nagrodę 6. edycji plebiscytu MediaTory studenci dziennikarstwa przyznali Markowi Niedźwieckiemu.

Statuetka w kategorii AuTORytet nagradza ludzi mediów za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy. Od 2010 roku tytuł ten przyznawany jest nie za osiągnięcia w ostatnim roku, ale za całokształt pracy dziennikarskiej. Dzięki temu nagroda zyskała ponadczasowy wymiar. W poprzednich latach statuetkę AuTORytet otrzymali już m.in. Hanna Krall, Kamil Durczok oraz Wojciech Mann.

Marek Niedźwiecki odbierze swoją nagrodę osobiście podczas 6. Gali wręczania MediaTorów – Studenckich Nagród Dziennikarskich już 1 grudnia w Auditorium Maximum w Krakowie. Tego wieczoru poznamy również laureatów w pozostałych ośmiu kategoriach Plebiscytu. Jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w świecie mediów zorganizują i poprowadzą studenci dziennikarstwa z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będzie można odebrać na miejscu w dniu Gali od godz. 15.00.

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.