0

MediaTory – Walk with us. Upoluj nagrodę razem z nami!

mediatory-walk-with-us

mediatory-walk-with-us

Strzałki, ślady i zadania do rozwiązania – nie, to nie podchody. MediaTory organizują Grę Miejską – Walk with us, w której uczestnicy będą mogli wykazać się nie tylko dedukcją w stylu Sherlocka Holmesa, ale także kreatywnością, zmysłem artystycznym i znajomością swojego miasta.
Zadaniem uczestników Gry Miejskiej jest rozpoznanie opisów miejsc, umieszczonych w formie zagadek na Facebooku. W lokalach biorących udział w grze, znajdować się będą strzałki informujące o misji jaką trzeba wykonać, by wziąć udział w konkursie. W zabawie wygra osoba, która udowodni, że jest prawdziwą TORpedą.
Nagrodą główną w konkursie jest weekend w Krakowie oraz 5 podwójnych zaproszeń na Finałową Galę Plebiscytu Mediatory, a także odbywający się po niej after party.
Gra Miejska odbywa się od 18 do 23 listopada jednocześnie w kilku miastach: Krakowie, Katowicach, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.