0

Nominacje w 10. edycji Plebiscytu MediaTory ogłoszone!

nominacje-w-10-edycji-plebiscytu-mediatory-ogloszone

nominacje-w-10-edycji-plebiscytu-mediatory-ogloszone

Przedstawiamy Wam pięćdziesięciu dwóch nominowanych w tegorocznej, 10. już, edycji Plebiscytu MediaTory! Wśród nich znaleźli się dziennikarze i ludzie mediów, autorzy innowacyjnych projektów: Miasta Archipelag czy #dziejesięnażywo; reportaży telewizyjnych i publikacji książkowych, poruszających tematy społeczne, gospodarcze, polityczne i kulturalne;  prowadzący audycje radiowe: m.in Paweł Drozd i Patrycja Wanat oraz liczne materiały prasowe, które wyszły spod pióra m.in. Justyny Kopińskiej, Michała Krzymowskiego i Wojciecha Cieśli czy Sławomira Mizerskiego. Dziesiąta lista nominacyjna to także debiut nominacji dla dziennikarza Polskiej Agencji Prasowej. W tym roku studenci postanowili wyróżnić Jakuba Krupę, który za swoje rzetelne relacje z Wielkiej Brytanii ma szansę na statuetkę w kategorii TORpeda.

Podczas dwutygodniowego głosowania ponad 10 tysięcy studentów kierunków dziennikarskich z całej Polski wybierze najlepszą dziewiątkę, którą poznamy 3 grudnia podczas Gali Finałowej!

Natomiast w listopadzie zdradzimy Wam nazwisko dziennikarza, który odbierze statuetkę w kategorii AuTORytet, przyznawanej za całokształt pracy dziennikarskiej laureata.

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.