0

Nominacje w 11. edycji Plebiscytu MediaTory ogłoszone!

Po kilku miesiącach intensywnej pracy, wreszcie możemy przedstawić Wam oficjalną listę nominowanych w tegorocznej edycji Plebiscytu MediaTory. Już po raz 11. studenci dziennikarstwa wskazali dziennikarzy i ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym. Poza 41 dziennikarzami, o statuetkę powalczą 4 zespoły redakcyjne oraz 2 projekty dziennikarskie. Zwycięzców, których poznamy podczas uroczystej Gali Finałowej 2 grudnia w Auditorium Maximum UJ, wyłoni ponad 10 tysięcy studentów z 23 polskich uczelni.

– Tegoroczna lista nominacji jest efektem pracy i konsultacji studentów dziennikarstwa z całej Polski. Odzwierciedla to, co doceniała i wokół czego ogniskowała się uwaga opinii publicznej w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wszystkie nominowane materiały oraz projekty dziennikarskie są dowodem na to, że rzetelność i misja nie są wytartym archetypem, a faktycznie realizują się w reporterskim warsztacie – mówi Wioletta Klytta, prezes Stowarzyszenia MediaTory.

W wielu przypadkach studenci docenili nie tylko pojedyncze materiały, lecz także całą pracę, jaką od września 2016 roku wykonali poszczególni dziennikarze. Podobnie jak w ubiegłych latach, powalczą oni o statuetkę w następujących kategoriach: AuTORytet, AkumulaTOR, DetonaTOR, InicjaTOR, ObserwaTOR, NawigaTOR, ProwokaTOR, ReformaTOR, TORpeda. Wszystkich ciekawych, kogo oraz za co młodzi adepci dziennikarstwa chcieli wyróżnić w tej edycji, zapraszamy do zapoznania się z listą: http://mediatory.pl/o-plebiscycie/nominowani-2017/

Michał Jeleń
Michał Jeleń
Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który w MediaTorowym teamie jest nowicjuszem. Stara się wcielać w życie hasło "Duc in altum".