0

Proces akredytacyjny właśnie ruszył!

Grudzień zbliża się już wielkimi krokami. W związku z tym rozpoczynamy właśnie proces akredytacyjny na 11. Galę Finałową Plebiscytu MediaTory! Wszystkich dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych uzyskaniem akredytacji zachęcamy do wypełnienia formularza  znajdującego się na naszej stronie internetowej.

Przypominamy, że każda redakcja, która wyrazi chęć uczestnictwa w Gali Finałowej, może otrzymać dwie akredytacje. Nowością w tym roku jest zrezygnowanie z podziału na kategorie press i photo – tegoroczne akredytacje będą jednakowe dla wszystkich przedstawicieli mediów

Informację o przyznaniu akredytacji i sposobie jej odbioru wyślemy Państwu na adres e-mail, podany przy rejestracji.

Czekamy zatem z niecierpliwością na zgłoszenia i liczymy na wyjątkowo wysoką frekwencję. Widzimy się już 2. grudnia w Auditorium Maximum UJ!

Michał Jeleń
Michał Jeleń
Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który w MediaTorowym teamie jest nowicjuszem. Stara się wcielać w życie hasło "Duc in altum".