0

Przygotowania do Gali trwają!

przygotowania-do-8-gali-trwaja

przygotowania-do-8-gali-trwaja

Do Gali Finałowej pozostały już zaledwie trzy tygodnie, dlatego wszystkie działy pracują na pełnych obrotach. Na nudę nie narzekają osoby, które już 29 listopada wystąpią na scenie.

Jednym z ciekawszych wyzwań, które stoją przed organizatorami są wywiady z laureatami Plebiscytu. Jak zawsze przygotowują je studenci, którzy od kilku tygodni prężnie zgłębiają tajniki pracy tegorocznych nominowanych. W związku z tym dziś i jutro (8 i 9 listopada) odbywają się dla nich specjalne warsztaty, gruntownie przygotowujące do przeprowadzania wywiadów z laureatami oraz do prowadzenia gali.

Plan warsztatów jest bardzo rozległy – od treningu szybkiego zadawania pytań, poprzez strategie prowadzenia rozmów, na symulacji prowadzenia wywiadów kończąc. Trzymajcie kciuki, szykuje się pracowity długi weekend!

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.