0

Rozpoczynamy internetową rezerwację miejsc!

rozpoczynamy-internetowa-rezerwacje-miejsc-2016

rozpoczynamy-internetowa-rezerwacje-miejsc-2016

Już 3 grudnia w Auditorium Maximum odbędzie się najważniejsze wydarzenie tego roku – jubileuszowa Gala Finałowa Plebiscytu MediaTory, podczas której nagrodzimy najlepszych dziennikarzy i ludzi mediów!

Chcesz zobaczyć na żywo AuTORytet studentów – Mariusza Szczygła oraz laureatów pozostałych 8 kategorii? Chcesz spotkać dziennikarzy nominowanych w tej edycji Plebiscytu MediaTory? Zarezerwuj miejsce, wykorzystując specjalnie przygotowany formularz rezerwacyjny dostępny pod adresem http://www.rezerwacja.mediatory.pl/, wydrukuj darmową wejściówkę i zabierz ją ze sobą do Auditorium Maximum. Przypominamy jednak, że dokonanie rezerwacji obliguje do uczestniczenia w Gali Finałowej. Jeśli jednak, mimo rezerwacji, nie możesz pojawić się na Gali, poinformuj nas o tym mailowo najpóźniej 24 godziny przed wydarzeniem.

Rezerwacji możesz dokonać do dnia 2 grudnia b.r.

Informujemy, że istnieje także możliwość osobistego odbioru wejściówek. W dniu Gali Finałowej będzie można je odebrać na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (ul. Łojasiewicza 4) w godzinach 10:00 – 13.00 oraz w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33) w godzinach 10:00 – 16.15!

Aplikacja została przygotowana przez firmę CodeSite, która zajmuje się projektowaniem stron www oraz aplikacji.

Zapraszamy!

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.