0

Studenci po raz ósmy zagłosowali w Plebiscycie MediaTory

studenci-po-raz-osmy-zaglosowali

studenci-po-raz-osmy-zaglosowali

Za nami prawie dwutygodniowe głosowanie w 8. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie. Do głosowania uprawnionych było ponad 10 tysięcy adeptów dziennikarstwa z 20 uczelni z całej Polski. Współpracujące z nami uczelnie partnerskie uwieczniły momenty oddawania głosów na swoich faworytów, co zobaczyć możecie na naszym fanpage’u na Facebooku. Przed nami jeden z najprzyjemniejszych etapów Plebiscytu – liczenie głosów.

Wszystkie działy przygotowujące się do 8. Gali Finałowej, pracują na najwyższych obrotach. Nie brakuje nowych rąk do pracy, dlatego 22 października zespół przeprowadzi spotkanie rekrutacyjne. Za niespełna półtora miesiąca, w trakcie Gali Finałowej, poznamy nazwiska zwycięzców w ośmiu kategoriach. Chwilę wcześniej dowiemy się jednak kto otrzyma tytuł AuTORytetu!

Pamiętajcie, że Gala Finałowa już 29 listopada w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.