0

Studenci po raz siódmy oddali głosy w Plebiscycie MediaTory!

studenci-po-raz-siodmy-oddali-glosy

studenci-po-raz-siodmy-oddali-glosy

Zakończyliśmy dwutygodniowe głosowanie w 7. Plebiscycie MediaTory, Studenckie Nagrody Dziennikarskie. W tegorocznym głosowaniu wzięli udział studenci  dziennikarstwa z 19 uczelni z całej Polski. Uprawnionych było blisko 15 tysięcy przyszłych dziennikarzy. Wciąż liczymy głosy, ale już niemal za miesiąc, w trakcie Gali Finałowej, poznamy nazwiska zwycięzców we wszystkich mediatorowych kategoriach.

Przygotowania do wydarzenia idą pełną parą, każdy z działów zespołu organizacyjnego pracuje na najwyższych obrotach. Biuro Prasowe już rozpoczęło zbieranie akredytacji od dziennikarzy, w Dziale Promocji aż roi się od nowych pomysłów, a Zaplecze Gali oraz Szef Sceny wspólnie dbają o to, by w czasie Gali Finałowej wszystko działało jak w zegarku. W tym roku znów postaramy się zaskoczyć, rozbawić i dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy już 7. grudnia!

Damian Kałwa
Damian Kałwa
Student elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień webdeveloper i specjalista SEO we własnej firmie. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze. W MediaTorach drugi rok z rzędu szef działu technicznego.