0

Wystartowała rezerwacja miejsc na Galę Finałową

Do  rozpoczęcia 11. Gali Finałowej MediaTorów zostało coraz mniej czasu. Dlatego też dzisiejszego dnia wystartowała internetowa rezerwacja miejsc. Wstęp jest bezpłatny, a wszyscy zainteresowani uczestnictwem mogą do 1 grudnia zarezerwować miejsca za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, dostępnego na stronie www.rezerwacja.mediatory.pl. Ponadto wejściówki odebrać będzie można w dniu Gali w dwóch punktach w Krakowie:

  • w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33): od 10:00 do 16:15;
  • na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 13:00.

Wszystkie działy organizujące Galę Finałową w pocie czoła pracują, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Liczymy więc na wysoką frekwencję. Razem stwórzmy niezapomniane widowisko!

Michał Jeleń
Michał Jeleń
Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który w MediaTorowym teamie jest nowicjuszem. Stara się wcielać w życie hasło "Duc in altum".