0

Zapisy na Digital Media Campus Day otwarte! Onet, IDMIKS UJ i MediaTory zapraszają.

Już 2. grudnia, podczas Gali Finałowej w Auditorium Maximum,  poznamy laureatów tegorocznej edycji plebiscytu MediaTory. Zanim to się stanie, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Onet we współpracy z Wydziałem Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, Instytutem Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej oraz Stowarzyszeniem MediaTory.

W najbliższą środę (29.11) od godziny 11, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ odbędzie się Digital Media Campus Day, czyli spotkania z dziennikarzami i ekspertami w dziedzinie zarządzania mediami. Wszystkie prelekcje będą mieć miejsce w wydziałowym studio TV (0.215), a każda z nich trwać będzie godzinę.

Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy na poniższej stronie internetowej: https://mediacampusday.evenea.pl/. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dokładny plan wydarzenia przedstawia się następująco:

11.00-12.00 – Obiektywne dziennikarstwo przestało istnieć  – Bartosz Węglarczyk [Dyrektor Programowy w Onet.pl]

12.00-13.00 – Obraz w dziennikarstwie internetowym. Infografiki i wizualizacja danych – Maciej Kabroński [Szef Fakt24.pl]

13.00-14.00 – SEO – Jak zarobić pierwszy miliard – Grzegorz Strzelec [Head of SEO ONET-RAS Polska]

Michał Jeleń
Michał Jeleń
Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który w MediaTorowym teamie jest nowicjuszem. Stara się wcielać w życie hasło "Duc in altum".