0

Znamy laureatów 13. edycji Plebiscytu MediaTory!

Już po raz trzynasty studenci dziennikarstwa z 22 polskich uczelni przyznali nagrody najlepszym, ich zdaniem, dziennikarzom i ludziom mediów, których praca wyróżniła się w minionym roku akademickim.

Kto w tym roku dołączył do grona laureatów w Plebiscycie MediaTory?

AuTORytet: Beata Michniewicz

NawigaTOR: Paweł Pieniążek

TORpeda: Jakub Kaługa [RMF FM]

AkumulaTOR: Magdalena Miśka-Jackowska [RMF Classic]

DetonaTOR: Tomasz i Marek Sekielscy [„Tylko nie mów nikomu”]

ObserwaTOR: Magda Łucyan [TVN 24]

ProwokaTOR: Marta Szarejko [„Seksuolożki. Sekrety gabinetów”]

InicjaTOR: Michał Figurski [Radio ZET]

ReformaTOR: Robert Socha [Superwizjer TVN]

– Młodzi adepci dziennikarstwa nagrodzili dziennikarzy, których uznają za swój zawodowy wzorzec. To głos młodych, wierzących w ideały studentów sprawia, że Plebiscyt MediaTory niezmiennie od trzynastu lat jest ceniony w świecie mediów – mówi Paulina Bochenek, Prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Ogłoszenie nazwisk zwycięzców oraz wręczenie statuetek miało miejsce w Auditorium Maximum UJ podczas uroczystej Gali Finałowej.
Tegoroczna Gala okazała się wielkim sukcesem, a to wszystko dzięki wsparciu naszych sponsorów, partnerów, patronów, osób prywatnych, ale także dzięki wielkiemu zaangażowaniu członków zespołu organizacyjnego.

Organizatorami 13. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem jest Uniwersytet Jagielloński oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Sponsorem Strategicznym jest Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, zaś Partnerem Strategicznym jest Warszawski Instytut Bankowości.
Za monitoring medialnej popularności Stowarzyszenia MediaTory dziękujemy Instytutowi Monitorowania Mediów.