.

Gala

Studenci dziennikarstwa z dwudziestu polskich uczelni wręczyli statuetki dziennikarzom, których działalność w tym roku akademickim uznali za wzorową. 29 listopada 2014 roku o godzinie 17.00 w krakowskim Auditorium Maximum już po raz ósmy spotkali się ludzie mediów z całej Polski.


Uprawnionych do udziału w głosowaniu było prawie 10 tysięcy żaków. Laureatów wybierali tradycyjnie w 9 kategoriach: TORpeda, NawigaTOR, DetonaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, InicjaTOR, ReformaTOR oraz tej najważniejszej: AuTORytet. Statuetkę w tej kategorii odebrał w tym roku Wojciech Jagielski. Do Krakowa na jubileuszową Galę MediaTorów – Studenckich Nagród Dziennikarskich przyjechali dziennikarze prezentujący, zdaniem studentów, najwyższe standardy swojej pracy. Plebiscytu docenia tych ludzi mediów, którzy kierują medialną lokomotywę na najwłaściwsze, z punktu widzenia młodego redaktora, tory.


- Wyniki w Plebiscycie MediaTory to głos nowego pokolenia, które za moment będzie pracować w mediach. Ucząc się dziennikarstwa i wchodząc w dorosłe życie, studenci patrzą na to, jak wyglądają media. Szukają tam swoich wzorców oraz inspiracji do pracy – mówi Izabela Mikruta-Smółka, Prezes Stowarzyszenia MediaTory. – W MediaTorach doceniamy tych, którzy pokazują jak wykonywać pracę dziennikarza z zachowaniem profesjonalizmu i najwyższych standardów, ponieważ ważne jest, aby studenci zawsze mieli od kogo się uczyć – dodaje.


Wręczenie nagród w Plebiscycie MediaTory podczas uroczystej Gali Finałowej oglądało ponad 1200 osób zgromadzonych w Auditorium Maximum UJ. Podczas Gali Finałowej organizatorzy zaprezentowali także nową identyfikację wizualną marki MediaTory.

 

Obejrzyj galerię z tego wydarzenia. 

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gali finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

MediaWeek

MediaTory to nie tylko plebiscyt i wielka gala, ale również "Subiektywne podsumowania tygodnia w mediach".

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej