.

Zespół

Wiola Klytta [Prezes Stowarzyszenia Mediatory]

Z Mediatorami związana i od Mediatorów uzależniona od 5 lat. Entuzjastka słowa pisanego w każdej postaci, zainteresowana zwłaszcza polską literaturą faktu. Zawsze w pełni zaangażowana, uparta i wszędobylska absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej UJ.

Roksana Zdunek [Koordynator Główny Plebiscytu]

Panicznie boi się gołębi i nudy. Od dwóch lat - studentka dziennikarstwa. Od zawsze – stawia sobie wysoko poprzeczkę i marzy o byciu częścią medialnej rzeczywistości. Nieustannie – optymistka zakochana po uszy w swoim życiu. Teraz - nie może doczekać się, co przyniesie jutro.

Adrianna Fryc [Szef Działu Promocji]

Studentka dziennikarstwa. Narciarka, wegetarianka, podróżniczka. Otwarta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Daje z siebie wszystko, a wymaga od siebie jeszcze więcej. Zawsze zaangażowana w to, co robi. Wie, że na wszystko trzeba sobie samemu zapracować.

Damian Kałwa [Szef Działu Technicznego]

Student elektronicznego przetwarzania informacji. Na co dzień zajmuje się programowaniem i webmasterstwem. W wolnym czasie robi zdjęcia i jeździ na rowerze.

Jan Król [Szef Działu Nominacji]

Student filologii węgierskiej, w wolnym czasie pływa, słucha, czyta, pisze, można usłyszeć go w radiu albo spotkać na koncercie pod sceną. Fan trip-hopu, Moniki Bellucci i papryki, zwolennik zdrowego rozsądku i świętego spokoju. W MediaTorach od 2013 roku.

Dominika Rzeźniczak [Szef Organizacji Widowni]

Z mediatorami związana juz trzeci rok. Teraz przed nazwiskiem dopisuje tytuł szefa widowni. Studentka dziennikarstwa. Prywatnie zakochana w jedzeniu, spaniu i psach.

Ewa Skrzypczyk [Koordynator Uczelni Partnerskich]

Studentka dziennikarstwa. Do MediaTorów trafiła przypadkiem i została na dłużej. Zaczynała od Działu Promocji, teraz zajmuje się kontaktem z Uczelniami Partnerskimi. Liczy na to, że praca w mediach będzie jej sposobem na życie, a Kraków stanie się drugim domem.

Ewelina Węgrzyn [Szef Zaplecza Gali]

Studentka zarządzania kulturą i mediami. Choć czasem chciałaby przenieść się na bezludną wyspę, wie, że długo nie wytrzymałaby bez drugiego człowieka. Wierzy, że nawet "niemożliwe" - jest do zrobienia. Dzięki MediaTorom odkryła nowe oblicze Facebooka.

Mariola Wróblewska  [Szef Biura Prasowego]

Studentka dziennikarstwa. Prywatnie miłośniczka futbolu, szczególnie w angielskim wydaniu. Przez dłuższy czas kopała piłkę, teraz woli przyglądać się jak kopią ją inni. Nie stroni od suchych dowcipów i ironii. Głęboko wierzy, że kiedyś nadrobi serialowe zaległości na tyle, aby zapamiętać wszystkie imiona bohaterów Gry o tron. Przyszłość wiąże z dziennikarstwem sportowym bądź PR o podobnym zabarwieniu.

Justyna Wydra [Koordynator Uczelni Partnerskich]

Wiecznie uśmiechnięta studentka dziennikarstwa. Uwielbia żartować, najczęściej z siebie. Marzy o spotkaniu rekina wielorybiego w naturalnym środowisku i locie paralotnią. Przyszłość wiąże z reklamą bądź fotoreportażem.

Katarzyna Dam 

Studentka Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Projektantka graficzna prowadząca swoją stronę: katedam.com oraz fanpage na Facebooku - Vectographics. Projektować zaczęła gdy miała 14 lat. W wolnych chwilach lubi podróżować, chodzić do kina oraz ilustrować.

Kinga Gumińska 

Studentka Zarządzana Kulturą i Mediami, od dziecka zafascynowana sztuką piękną, absolwentka szkoły plastycznej. W niedalekiej przyszłości chcąca pracować między ludźmi, choć widząca się także za zwykłym, szarym biurkiem, pisząca felietony, nie tylko do szuflady. Wolontariuszka festiwali kulturalnych,rozpoczynająca nową przygodę w Mediatorach bieżącego roku.

Sara Guzik 

Kreatorka scenariuszy i video marketingu, która słowo zamienia w obraz. Na co dzień zgłębia tajniki odpowiedniego naświetlenia, kadru i perfekcyjnej dykcji. Lubi dobrą książkę, długie rozmowy o życiu i EKOLOGII. Lewitując, zagłębia się w tajnikach jogi i kultury wschodniej.

Marlena Hebda 

Uśmiechnięta studentka, ambitna aż do bólu, marząca zostać w niedalekiej przyszłości dziennikarzem śledczym. Nudzi się, gdy nie ma nic do roboty, dlatego chwyta się każdej możliwej aktywności, dając z siebie jak najwięcej. Zagorzała pasjonatka Korei Południowej, kryminałów, herbaty i karmelowej czekolady.

Dominika Jamroz

W wieku pięciu lat mama zaprowadziła ją do szkoły muzycznej. Nikt nie przypuszczał, że przygoda z fortepianem i skrzypcami przetrwa następnych 16. Teraz jej pasją jest dziennikarstwo i ma nadzieję, że będzie to również sposób na życie.

Mateusz Kapera 

W MediaTorach od 8. edycji. Stawia na piedestale dziennikarstwo śledcze. Wierzy w jego wielki powrót. Dzień tygodnia zaczyna od wysłuchania porannego wywiadu w jednej ze stacji radiowych. Weekendy spędza emocjonując się hiszpańską piłką nożną. Czasami lubi poddać się torturom oglądając polską ligę piłkarską. Urlop najchętniej spędza czytając dobry reportaż na południu Hiszpanii, choć kusi go zdobycie Ameryki Południowej (Północnej też, a co!). Jednakże, to wszystko może się zmienić, bo nie cierpi stagnacji.

Joanna Kubicz

Ciekawa świata, wielbicielka wszystkiego co słodkie. Marzy, by zwiedzić wszystkie stany w USA i marzenie to sukcesywnie spełnia. Swoją przyszłość chce związać z przemysłem filmowym. W wolnych chwilach czyta książki, pije kawę i szlifuje swoje umiejętności cukiernicze.

Karolina Limanówka 

Spełniona studentka dziennikarstwa, z artystyczną duszą i pasją do ludzi. Zawsze pogodna, nie wyobraża sobie dnia bez zielonej herbaty. Żałuje, że kwadrans studencki trwa tylko 15 minut. Marzy o podróży do Australii z plecakiem i gitarą w ręce.

Patrycja Maciąg

Studentka dziennikarstwa, chociaż w dzieciństwie marzyła jej się medycyna. Miłośniczka sprintów, zwłaszcza tych w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Zazwyczaj pięć minut po czasie, ale za to zawsze gotowa do działania.

 

Karina Malec

W MediaTorach od 2012 roku. Na jubileuszową edycję zmuszona była oddać koordynację Biura Prasowego tym, których dziennikarski świat zlokalizowany w stolicy jeszcze nie dopadł. KIEDYŚ nareszcie się wyśpi i będzie na bieżąco z najnowszymi serialami, filmami i książkami ­– przynajmniej mocno w to wierzy. Gdyby nie koncerty i podróże (za które nie można płacić znajomością popkultury) już dawno rzuciłaby pracę i... spełniała mrzonki zdania poprzedniego ;)

Agata Mrowiec

Wiecznie zabiegana studentka dwóch kierunków na UJ. Obecnie na stypendium w Barcelonie. Zakochana w języku hiszpańskim. Uzależniona od podróży, prasy, muzyki, ptasiego mleczka, kawy oraz głosu Kevina Spacey w jej ulubionym "House of Cards".

Dominika Nosal

Maksymalnie zaangażowana i skupiona na wszystkim czego się podejmuje. Niepoprawna optymistka. W MediaTorach od V edycji, na przestrzeni lat zajmowała się m.in. Uczelniami Partnerskimi, koordynowała liczenie głosów, była szefem Działu Nominacji.

Paulina Padzik 

Wszędzie biega - nieważne, czy w szpilkach, czy w adidasach - bo wiecznie się spieszy. Zaangażowana w tysiąc różnych projektów, spełnia się przede wszystkim pracując w zespole Mediatorów. Nerwowa, roztargniona, ale zawsze z uśmiechem na ustach, pełna energii i gotowa podejmować wyzwania. Gdzie i jakie? Dowiaduje się zawsze na minutę przed dedlajnem.

Beata Prętnicka 

Z jednej strony toruńska studentka FiRu (Finanse i Rachunkowość), z drugiej pasjonatka sportu, muzyki no i dziennikarstwa społecznego. To właśnie ta trzecie przyprowadziło ją do zespołu MediaTORów, lecz dopiero od tej, jubileuszowej edycji.

Sylwia Pyzik

Studentka dziennikarstwa i krytyki literackiej, która wiecznie gdzieś goni. Wielka fanka wina, dobrej literatury i podróży. Idealistka, która każdego dnia walczy z szarą rzeczywistością. W MediaTorach realizuje się w dziale sceny i nominacji.

Patryk Samborski

Człowiek łączący w sobie dwie zupełnie przeciwne cechy - chorą ambicję i ogromne lenistwo. Przez to angażuje się w wiele projektów, po czym tłumaczy się z niedotrzymanych terminów. Niemniej prokrastynacja jest podobno cechą geniuszy... Jego jedyną w miarę stałą pasją poza sportem jest grafika komputerowa, którą zajmuje się na co dzień.

Magdalena Skała

Specjalistka ds. czekoladowych wypieków i promującego contentu. Organizatorka, która wzbija się na wyżyny granic możliwość. Wzdycha do gustownych elektronicznych dźwięków i melancholijnych brzmień. Niemożliwe? – zaraz się tym zajmie.

Nina Skwira 

Studentka kierunku zarządzanie kulturą i mediami, w związku z czym można spotkać ją na wydarzeniach kulturalnych w Krakowie. Na co dzień uśmiechnięta i ironiczna gdyż - jak twierdzi - to skuteczna broń pozwalająca przetrwać w świecie absurdu i nonsensu.

Katarzyna Śliwa 

Tancerka już od ponad 15 lat, jednak swojej przyszłości nie wiąże jedynie z tą drogą. Rok temu zaczęła studia Dziennikarskie, które w tak krótkim czasie otwarzyły dla niej wiele sciezek i spowodowały, że juz wie co chce robić w zyciu. W wolnych chwilach uprawia wiele sportów i jest zawsze uśmiechnieta.

Szymon Trzepla

Dziennikarstwo to jego pasja od dzieciństwa. Nie lubi się jednak ograniczać, więc na co dzień studiuje mózgi oraz wszystko co z nimi związane. Zawieszony w konflikcie ambicji i za krótkiej doby. Jeśli jest gdzieś scena z mikrofonem, to i on pewnie kręci się w pobliżu.

Dominika Wabich

Studentka dziennikarstwa, wielbicielka dobrej literatury i zapalona żeglarka. Pozytywne nastawiona do świata i zawsze pełna niespożytej energii. Jeśli się w coś angażuje daje z siebie sto procent.

Członkowie założyciele

Nie byłoby MediaTorów bez entuzjazmu i determinacji grupy osób, które nie tylko pewnego jesiennego popołudnia wymyśliły Plebiscyt, ale jeszcze odważyły się zorganizować jego pierwszą i kolejne edycje, wśród nich: Marcin Sikorski, Monika Borycka, Mateusz Smółka, Mateusz Baczyński, Bartosz Paturej, Bartosz Pawłowski, Kuba Matuszyk.

Na przestrzeni lat w organizację Plebiscytu szczególnie zaangażowani byli także: Iza Mikruta-Smółka, Ewelina Bochenek, Ania Kokoszka, Ania Kot, Marika Żołądek-Banaś, Andrzej Brylak, Krzysztof Zywar, Zosia Tarnawczyk, Katarzyna Mróz, Paulina Bulska, Piotr Cebo, Karolina Niżyńska, Dawid Rydzek, Kuba Dobroszek, Katarzyna Englert, Wiola Myszkowska, Dominika Sadecka, Martyna Wielgus, Anna Winiarska, Mateusz Zimnoch, Małgorzata Masternak, Miriam Baran, Olga Poręba, Ksenia Jałocha,  Monika Ptasznik, Mateusz Żmija.

Wielu z nich dobrą radą i pomocą służy zespołowi MediaTorów do dziś.

Byli z nami również: Paulina Bandura, Paweł Buchaniec, Agnieszka Całek, Kinga Czub, Katarzyna Dorosz, Tomasz Gruszczyński, Monika Kaczanowska, Monika Maceluch, Agnieszka Rojek, Marysia Szymkat, Michalina Szczepańska, Marta Ulman, Ewelina Zych.

 

Laureaci

Przypomnij sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory i ich materiały.

Więcej

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gal finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zobacz, jak zmieniała się identyfikacja Mediatorów w ciągu ostatnich edycji.
.

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej