.

Zespół

Miriam Baran [Prezydent Jury Preselekcyjnego]

Miłośniczka tajskiej kuchni, pięknych butów, motywu czaszki i spontanicznych zakupów. Blogerka, pisząca prace naukowe o luksusie. W mediatorach od 2010, z każdym rokiem spełniająca sie w coraz trudniejszych zadaniach. Znak rozpoznawczy - uśmiech i gest Miriam.

Ewelina Bochenek [Koordynator Główny Plebiscytu]

Odbiera telefon o każdej porze dnia i nocy, a podstawowym wyposażeniem jej torebki są wszelkiego rodzaju ładowarki. Ma alergie na wyrażenia "nie", "nie da się tego zrobić", "jest za mało czasu". Tancerka, nauczycielka tańca, dla której przyjaciele są wszystkim.

Dominika Brożek [Zastępca Koordynatora Głównego Plebiscytu]

Maksymalnie zaangażowana i skupiona na wszystkim czego się podejmuje. Niepoprawna optymistka. W MediaTorach od 3 lat, odpowiada głównie za kontakt z Uczelniami Partnerskimi, prawidłowy przebieg głosowania i liczenie głosów.

Michał Cholewa

Wieczny optymista, mimo że na uczelnię dojeżdża godzinę. Nie ma to jednak znaczenia, gdy w grę wchodzą wymarzone studia dziennikarskie. Jeszcze gdyby mógł komentować mecze ukochanego klubu... ale to już niedługo.

Kuba Dobroszek

Piękny dwudziestoletni, przezabawny, z umysłem ostrym jak brzytwa. Niepotrzebne skreślić. Tak tak - można wszystkie trzy.

Sara Guzik

Studentka głównie dziennikarstwa, ale też zarządzania mediami - bo właśnie w mediach pracować chce od dziecka. Pełna energii, ciekawa świata i zaangażowana we wszystko co robi. Uzależniona od herbaty i zakochana w swoim różowym kocu i Humhrey'u Bogartcie.

Ksenia Jałocha

Od 4 lat zakochana w Mediatorach, od dwóch spełnia swoje małe marzenie i dowodzi mężczyznami w reżyserce.

Dominika Jamroz

W wieku pięciu lat mama zaprowadziła ją do szkoły muzycznej. Nikt nie przypuszczał, że przygoda z fortepianem i skrzypcami przetrwa następnych 16. Teraz jej pasją jest dziennikarstwo i ma nadzieję, że będzie to również sposób na życie.

Wiola Klytta [Szef Organizacji Widowni]

Niepoprawna perfekcjonistka, która włada śląską gwarą równie dobrze, jak poprawną polszczyzną. Zawsze w pełni zaangażowana, uparta i wszędobylska burza loków, która wierzy w moc słowa pisanego i jeszcze nie wie, gdzie zabierze ją pędzące życie.

Olivia Kłusek

Studentka dziennikarstwa, która zawsze powtarza, że powinna urodzić się w 1950r. tak, żeby na Woodstock w '69 mieć akurat 19 lat. W życiu woli żałować, że coś zrobiła, niż tego, że się powstrzymała. W Mediatorach od V edycji.

Jan Król

Student filologii węgierskiej, w wolnym czasie pływa, słucha, czyta, pisze, można usłyszeć go w radiu albo spotkać na koncercie pod sceną. Fan trip-hopu, Moniki Bellucci i papryki, zwolennik zdrowego rozsądku i świętego spokoju. W MediaTorach od 2013 roku.

Aleksandra Lehmann

Studentka dziennikarstwa i studiów dalekowschodnich. Od dziecka marzy by zamieszkać przy plaży w Sydney i robić filmy. Uwielbia podróże dlatego szlifuje języki obce. Nie cierpi zimna. Kocha ciepłe wieczory z lampką wina dobrą muzyką i książką.

Karolina Łachman

Studentka dziennikarstwa. Lubi stawiać sobie wyzwania i mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. W razie potrzeby zawsze ma „plan B”. Marzy, by zwiedzić całe Stany Zjednoczone. Nie może żyć bez czekolady i muzyki Hansa Zimmera. W MediaTorach dołączyła do Biura Promocji.

Patrycja Maciąg

Studentka dziennikarstwa, chociaż w dzieciństwie marzyła jej się medycyna. Miłośniczka sprintów, zwłaszcza tych w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Zazwyczaj pięć minut po czasie, ale za to zawsze gotowa do działania.

 

Karina Malec [Szef Biura Prasowego]

W MediaTorach od VI edycji, od tego roku Szef Biura Prasowego (szef, nie szefOWA!). KIEDYŚ będzie sypiać po 10 godzin, nadrobi zaległości serialowe, filmowe i książkowe - przynajmniej mocno w to wierzy. Gdyby nie kosztowne koncerty i podróże już dawno rzuciłaby pracę, studia i... spełniała mrzonki zdania poprzedniego ;)

Iza Mikruta [Prezes Stowarzyszenia MediaTory]

W Zarządzie Stowarzyszenia od 2010 roku. Do 2012 roku jako Koordynator Główny zarządzała zespołem organizacyjnym trzech edycji Plebiscytu. Tegoroczna absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo zainteresowana public relations i organizacją eventów.

Agata Mrowiec

Wiecznie zabiegana studentka dwóch kierunków na UJ. Obecnie na stypendium w Barcelonie. Zakochana w języku hiszpańskim. Uzależniona od podróży, prasy, muzyki, ptasiego mleczka, kawy oraz głosu Kevina Spacey w jej ulubionym „House of Cards”.

Paulina Padzik

Pasjonatka życia, ludzi i świata. Zapominalska i roztargniona, ale zawsze pełna życia i energii, by podejmować nowe wyzwania. Marzy, by pisać o ludziach, a przede wszystkim dla ludzi.

Karol Pilch

Rozmyśla, jak wyglądałby świat bez mikroprocesorów. Studiuje dziennikarstwo, bo jako dziecko oglądał obrady sejmu. Uwielbia francuskie komedie, japońskie samochody i amerykańskie country.

Monika Ptasznik [Szef Zaplecza Gali]

W MediaTorach od 5. edycji. Wciąż studentka, która z zaangażowaniem próbuje nowych rzeczy w życiu. Cieszą ją podróże, książki, dobra kawa i przede wszystkim pozytywni ludzie wokół niej. 

Katarzyna Radziszowska

Studentka dziennikarstwa. W Mediatorach dołączyła do Biura Promocji. Jej znakiem rozpoznawczym jest wielki uśmiech. Zawsze chętna do pomocy i wysłuchania innych. Uzależniona od kupowania sukienek. Ma jedno, wielkie marzenie... - hodowanie własnej sowy.

Izabela Rzepka

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, a obecnie studentka filologii polskiej. W Mediatorach stawia pierwsze kroki na scenie i działa w Biurze Prasowym.

Magdalena Skała [Szef Biura Promocji]

Twarda jak skała, bo nazwisko zobowiązuje. Kocha książki, kawę i maliny. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, to tylko wyobraźnia ogranicza ludzkie działania.

Natalia Skrabut [Zastępca Szefa Biura Promocji]

Z wykształcenia socjolog, interesuje się mediami społecznościowymi. Kocha sztukę uliczną, grafikę, i modę. W wolnej chwili rysuje, podróżuje z przyjaciółmi. Nie lubi o sobie opowiadać, najlepszym sposobem poznania drugiego człowieka jest wspólna praca, działanie. W MediaTorach od VII edycji.

Zosia Tarnawczyk

W MediaTORach od 2009 roku. Najpierw dostała do ręki łopatę i odśnieżała wejście do Auditorium Maximum. Z czasem dorwała mikrofon i poprowadziła Galę, by w końcu biegać z megafonem jako szef sceny. Obecnie nadzoruje warsztaty sceniczne.

Michał Wróblewski

Próbował zdradzić dziennikarstwo z innym kierunkiem studiów i zamienić litery na cyfry, ale szybko uznał, że ten romans nie ma sensu, a od kalkulatora zdecydowanie woli klawiaturę. Miłość do polityki kazała zamienić mu Kraków na Warszawę. Mediatory spełniły przynajmniej jedno z jego marzeń: wręczył nagrodę dla najlepszego publicysty roku swojemu dziennikarskiemu idolowi.

Mateusz Żmija

Z jednej strony humanista, z drugiej - maniak komputerowy. Uwielbia wszystko, co podhalańskie, a szczególnie tamtejszą kuchnię i krajobrazy. Uparcie dąży do perfekcji i nie potrafi odmówić, gdy ktoś prosi go o pomoc. Na potrzeby MediaTorów tworzy grafikę użytkową i opiekuje się stroną internetową. 

Członkowie założyciele

Nie byłoby MediaTorów bez entuzjazmu i determinacji grupy osób, które nie tylko pewnego jesiennego popołudnia wymyśliły Plebiscyt, ale jeszcze odważyły się zorganizować jego pierwszą i kolejne edycje. Wielu z nich dobrą radą i pomocą służy zespołowi MediaTorów do dziś, wśród nich: Marcin Sikorski, Monika Borycka, Kuba Matuszyk, Mateusz Smółka i Małgorzata Masternak. Byli z nami również: Mateusz Baczyński, Paulina Bandura, Andrzej Brylak, Paweł Buchaniec, Agnieszka Całek, Kinga Czub, Katarzyna Dorosz, Tomasz Gruszczyński, Monika Kaczanowska, Monika Maceluch, Bartek Paturej, Bartosz Pawłowski, Agnieszka Rojek, Marysia Szymkat, Michalina Szczepańska, Marta Ulman, Ewelina Zych i Krzysztof Zywar. 

Na przestrzeni lat w organizację Plebiscytu szczególnie zaangażowani byli także: Paulina Bulska, Piotr Cebo, Katarzyna Englert, Ania Kot, Wiola Myszkowska, Dominika Sadecka, Martyna Wielgus, Anna Winiarska i Marika Żołądek.

 

Albumy

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich gali finałowych oraz innych wydarzeń, w których braliśmy udział.

Więcej

Laureaci

Dzięki tej zakładce przypomnisz sobie zwycięzców wszystkich edycji plebiscytu MediaTory.

Więcej

MediaWeek

MediaTory to nie tylko plebiscyt i wielka gala, ale również "Subiektywne podsumowania tygodnia w mediach".

Więcej

Biuro prasowe

Skontaktuj się z biurem prasowym, pobierz informacje prasowe i grafiki promocyjne.

Więcej