Zorganizuj z nami MediaTory!

Zorganizuj z nami MediaTory!

 

   Szukamy przede wszystkim osób komunikatywnych, dyspozycyjnych, umiejących pracować w zespole, i radzących sobie ze stresem wynikającym z takiej pracy. Jesteśmy otwarci na każdego kandydata, najważniejsza jest ochota do pracy i zapał. Jesteśmy skłonni, na życzenie, zarazić Was swoim. Nie stawiamy wysoko poprzeczki dla posiadanego doświadczenia, chcemy raczej dać Wam możliwość jego zdobycia.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Paź 11 20:10
Głosowanie czas zacząć

Głosowanie czas zacząć

Rok akademicki dopiero się rozpoczął, ale my już od jakiegoś czasu nie rozstajemy się z papierowymi kubkami i kawą – to znak, że przygotowania do Gali trwają w najlepsze!

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Paź 03 07:10
MediaTory Kulturalnie

MediaTory Kulturalnie

   Z przyjemnością (i wielką dumą) informujemy, że tegoroczna edycja Plebiscytu MediaTory została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP. Jesteśmy zaszczyceni i zapewniamy, że będzie to dla nas dodatkowy powód do jeszcze cięższej pracy podczas przygotowań do Gali Finałowej, która już 3 grudnia w Krakowie.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Paź 02 22:10
Studenci po raz 5 nominowali dziennikarzy do MediaTorów

Studenci po raz 5 nominowali dziennikarzy do MediaTorów

   40 nominacji do MediaTorów - Studenckich Nagród Dziennikarskich ogłosili, jak co roku, studenci dziennikarstwa. Czwarty już raz szansę na statuetkę mają Michał Majewski i Paweł Reszka, po raz pierwszy nominowany został fotoreporter. O miano największego ProwokaTORa rywalizować będą m.in. Roman Graczyk i Grzegorz Hajdarowicz.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Wrze 30 09:09
Nasi koordynatorzy o mediach i o sobie

Nasi koordynatorzy o mediach i o sobie

   Nie dowiedzieliśmy się, „jak oni śpiewają”, ale było równie interesująco. Koordynatorzy Plebiscytu MediaTory z naszych uczelni partnerskich odpowiedzieli na 14 pytań na temat mediów i nie tylko.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Wrze 18 22:09
Prace nad Plebiscytem idą pełną parą!

Prace nad Plebiscytem idą pełną parą!

Do Gali MediaTorów zostało jeszcze 130 dni, a tymczasem przygotowania już teraz nabierają tempa – co prawda jeszcze nie wypisujemy zaproszeń dla gości i nie wnosimy do Auditorium Maximum czerwonej kanapy, ale machina produkcyjna Plebiscytu już ruszyła.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Lip 30 23:07
Żarty w nietypowych sprawach

Żarty w nietypowych sprawach

     4 grudnia 2010 dzwoniliśmy do Janusza Weissa w „bardzo nietypowej sprawie”. Niestety laureat MediaTora 2010 w kategorii ReformaTOR nie mógł być obecny na Gali.  W imieniu Weissa nagrodę odebrał redakcyjny kolega - Marcin Kubat. O tym, co sprawia, że po 20 latach na antenie Radia ZET audycja Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie jest ciągle bardzo popularna, z Januszem Weissem, telefonicznie rozmawiała Małgorzata Masternak.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Lip 26 20:07
Rockmann na Skype

Rockmann na Skype

    Co śmieszy Wojciecha Manna? Jak pozostać sobą w świecie mediów? Mp3 czy winyl? Na te i inne pytania, w rozmowie z Mateuszem Smółką, odpowiada Wojciech Mann – AuTORytet 2010. Choć bez czerwonej kanapy, jednak wciąż interesująco i w kolorze.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Lip 26 08:07
Dziennikarka? Podróżniczka? A może showmanka?

Dziennikarka? Podróżniczka? A może showmanka?

    Za oknami trzydzieści kilka stopni. By dodać Wam sił w te upalne dni, przekazujemy ogromną dawkę pozytywnej energii, czyli rozmowę z AkumulaTORem 2010.
   Czego boi się osoba, która zdobyła Koronę Ziemi? Jak skruszyć międzykulturowe mury? Jaką misję może mieć program podróżniczy? Na te i inne pytania w rozmowie z Anią Kot odpowiada "kobieta z innej bajki” - Martyna Wojciechowska.


   PS Jak myślicie, czy Wojciech Mann nas teraz słyszy? :)

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Lip 25 16:07
Tomasz Sekielski znów na czerwonej kanapie

Tomasz Sekielski znów na czerwonej kanapie

Kto jest władcą, a kto marionetką? Próbą odpowiedzi na to pytanie jest film Władcy marionetek, za który Tomasz Sekielski otrzymał nagrodę ProwokaTORa 2010. W rozmowie z Mateuszem Zimnochem laureat opowiada o swoim kontrowersyjnym materiale, a także nowym programie Czarno na białym.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Lip 23 00:07
Ogień jest w nas!

Ogień jest w nas!

A raczej w laureatach InicjaTORa 2010, którymi zostali Anita Werner i Paweł Siennicki. Podczas rozmowy z Bartkiem Paturejem i Krzyśkiem Zywarem opowiadają oni jak wydobyć z rozmówców coś, czego nie można usłyszeć w innych mediach. Uwaga! Poniższy materiał może powodować rozwiązywanie się krawatów!

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Lip 20 19:07
To była klasyczna sprawa, czyli DetonaTOR 2010

To była klasyczna sprawa, czyli DetonaTOR 2010

O etyce, tak lekarskiej jak i dziennikarskiej oraz o przekraczaniu granic w obu tych zawodach z Tomaszem Patorą, dziennikarzem programu "Uwaga TVN", rozmawiała Marta Ulman. Patora otrzymał nagrodę w kategorii DetonaTor na Gali MediaTory 2010, za odkrycie nieetycznych praktyk cenionego seksuologa, który został oskarżony o molestowanie swoich pacjentek podczas badań. Materiały zebrane podczas dziennikarskiego śledztwa stały się źródłem reportażu "Molestuje pacjentki zamiast je leczyć?".

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Lip 04 23:07
Talent nawigacyjny Piotra Zaremby

Talent nawigacyjny Piotra Zaremby

Nagroda MediaTORy 2010 w kategorii NawigaTOR trafiła w ręce Piotra Zaremby ("Rzeczpospolita", "Uważam Rze"). W rozmowie z Andrzejem Brylakiem udowodnił on, że nie ma problemów z odnalezieniem właściwiej drogi nie tylko jako publicysta, ale i, ot, kierowca samochodu.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Maj 25 17:05
Krótka piłka, czyli PromoTOR 2010

Krótka piłka, czyli PromoTOR 2010

Kolejną rozmową z Gali MediaTory2010, którą przypominamy, jest wywiad z przedstawicielami portali internetowych tvn24.pl i onet.pl, laureatami PromoTORa 2010.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Maj 12 17:05
Zdaliśmy ten egzamin – rozmowa z Krzysztofem Skórzyńskim, TORpedą 2010

Zdaliśmy ten egzamin – rozmowa z Krzysztofem Skórzyńskim, TORpedą 2010

Jaki egzamin ma na myśli Krzysztof Skórzyński? Czy można być obiektywnym dziennikarzem? Dlaczego laureat nie przygotował mowy z podziękowaniami i jak to się stało, że zabłądził w Krakowie? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w rozmowie Anny Kokoszki z Krzysztofem Skórzyńskim - laureatem nagrody MediaTORy 2010 w kategorii TORpeda przeprowadzonej podczas ostatniej gali Studenckich Nagród Dziennikarskich.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Kwie 15 16:04
To do nich należy Głębia Spojrzenia 2011!

To do nich należy Głębia Spojrzenia 2011!

Koło naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ ogłosiło zwycięzców II edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego GŁĘBIA SPOJRZENIA, którego jednym z patronów było Stowarzyszenie MediaTORy.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Kwie 10 18:04
Rekrutacja do zespołu MediaTorów!

Rekrutacja do zespołu MediaTorów!

Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa oraz Stowarzyszenie MediaTory zapraszają wszystkich chętnych do współorganizacji jubileuszowej V edycji MediaTorów.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Marz 24 19:03
Wspomnień ciąg dalszy

Wspomnień ciąg dalszy

Tym razem proponujemy przeniesienie się do dnia 27 lutego, kiedy to Wojciech Mann na spotkaniu w Auditorium Maximum odebrał statuetkę AuTORytet 2010. Z laureatem MediaTORa rozmawiał wtedy Mateusz Smółka. Realizacja i montaż - Przystanek Student.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Marz 15 18:03
Trochę wspomnień... cz.2

Trochę wspomnień... cz.2

Słońce za oknami zwiastuje nadejście wiosny a wraz z nią nowej porcji energii i zapału do pracy. Rozpoczęliśmy już pierwsze przygotowania do jubileuszowej, V edycji MediaTorów. By bardziej zmotywować – nas do dalszej pracy, a Was do śledzenia naszej strony internetowej, prezentujemy relację z zeszłorocznej gali, przygotowaną przez ekipę Przystanku Student.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Marz 09 21:03
Spójrz głębiej!

Spójrz głębiej!

Fotografujesz? Widzisz więcej niż inni? Do 15 marca można nadsyłać prace na Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficznym GŁĘBIA SPOJRZENIA, którego patronem są MediaTory.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Marz 03 14:03
Wojciech Mann odebrał statuetkę AuTORytet 2010

Wojciech Mann odebrał statuetkę AuTORytet 2010

  1200 osób w Auditorium Maximum UJ, trzech znamienitych gości, jedna statuetka i dwie godziny rozmów. Tak w skrócie można opisać wydarzenia ostatniej niedzieli. 27 lutego odbyło się spotkanie z Wojciechem Mannem w ramach cyklu „Dorwać Mistrza” organizowane przez Wydawnictwo Znak i Stowarzyszenie MediaTory.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Marz 02 01:03
Dorwij Mistrza! Przyjdź na spotkanie z Wojciechem Mannem - AuTORytetem 2010

Dorwij Mistrza! Przyjdź na spotkanie z Wojciechem Mannem - AuTORytetem 2010

Już w niedzielę 27 lutego o 17.00 w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie AuTORytet 2010 Wojciech Mann osobiście odbierze statuetkę MediaTorów. Na spotkaniu organizowanym przez Wydawnictwo Znak i Stowarzyszenie MediaTory w ramach projektu „Dorwać Mistrza” będzie można na żywo zobaczyć i usłyszeć laureata nagrody MediaTory 2010 w kategorii AuTORytet.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Luty 22 11:02
MediaTory uznane nadzieją Krakowa!

MediaTory uznane nadzieją Krakowa!

Miło nam ogłosić, że Stowarzyszenie MediaTory zostało docenione i uznane za jedną z siedmiu nadziei Krakowa w plebiscycie  „7 Nadziei Mojego Miasta” organizowanym przez portal Moje Miasto Kraków. Za wsparcie sms-owe bardzo serdecznie dziękujemy i obiecujemy nie zawieść oczekiwań!

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Luty 21 15:02
Zagłosuj na MediaTory!

Zagłosuj na MediaTory!

Wielkie głosowanie w plebiscycie 7 Nadziei Mojego Miasta, o którym pisaliśmy jakiś czas temu właśnie się rozpoczęło. W Plebiscycie organizowanym przez portal Moje Miasto Kraków każdy może oddać głos na Stowarzyszenie MediaTory. Głosowanie rozpoczyna się dziś i potrwa do 17 lutego.

Stowarzyszenie MediaTory można wspomóc wysyłając sms o treści MMKR.22 pod numer 71466. Gorąco zachęcamy!

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Sty 23 15:01
MediaTory nadzieją Krakowa?

MediaTory nadzieją Krakowa?

Miło nam ogłosić, że nasza działalność została doceniona! Wszystko za sprawą nominacji do Plebiscytu "7 Nadziei Mojego Miasta", organizowanego przez portal Moje Miasto Kraków.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Sty 17 22:01
Trochę wspomnień… cz. 1

Trochę wspomnień… cz. 1

Od Gali wręczenia MediaTorów, Studenckich Nagród Dziennikarskich, minął już ponad miesiąc. Niebawem zaczniemy przygotowania do V Edycji MediaTorów. Zanim jednak na dobre rzucimy się w wir pracy proponujemy przez chwilę powspominać i wrócić myślami do dnia 4 grudnia 2010 r.

autor: MediaTory | data publikacji: 2011 Sty 17 21:01
Statuetki MediaTorów 2010 wręczone!!!

Statuetki MediaTorów 2010 wręczone!!!

Mann, Zaremba, Skórzyński, Wojciechowska, Patora, Sekielski, Weiss, Werner i Siennicki, TVN 24 i Onet.pl – to tegoroczni laureaci w Plebiscycie MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie. 4 grudnia w Auditorium Maximum UJ w Krakowie studenci dziennikarstwa wręczyli statuetki w 9 kategoriach. 

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Gru 05 12:12
WAŻNY KOMUNIKAT dla wszystkich wybierających się na Galę MediaTorów

WAŻNY KOMUNIKAT dla wszystkich wybierających się na Galę MediaTorów

Mimo ekstremalnie trudnych warunków pogodowych i drogowych najważniejsi Goście dzisiejszego wieczoru - nominowani dziennikarze – zjawią się o godz. 17.00 w Auditorium Maximum UJ. Większość z nich rozpoczęła swą podróż dziś wczesnym rankiem lub nawet wczoraj w nocy, by dotrzeć do Krakowa na czas. Cieszymy się niezmiernie, bo zdajemy sobie sprawę, że kilkusetkilometrowa podróż w takich warunkach to duże wyzwanie!

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Gru 04 12:12
Odbierz bezpłatną wejściówkę i przyjdź na MediaTory!

Odbierz bezpłatną wejściówkę i przyjdź na MediaTory!

Bezpłatne wejściówki na Galę Finałową Plebiscytu MediaTory będzie można odebrać w dniu Gali,  4 grudnia, w godzinach 10.00 - 16.45 przy wejściu do Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 List 30 17:11
Wojciech Mann odbierze nagrodę AuTORytet 2010

Wojciech Mann odbierze nagrodę AuTORytet 2010

4 grudnia Wojciech Mann odbierze nagrodę specjalną 4. edycji Plebiscytu MediaTory. Statuetkę AuTORytet 2010 dziennikarz Trójki otrzyma podczas uroczystej gali rozdania Studenckich Nagród Dziennikarskich w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 List 25 07:11
Tamtego świata nie ma - ekskluzywny wywiad MediaTorów z Hanną Krall

Tamtego świata nie ma - ekskluzywny wywiad MediaTorów z Hanną Krall

Hanna Krall, laureatka MediaTorów 2009 w kategorii AuTORytet, nie mogła osobiście pojawić się na Gali. Statuetkę w jej imieniu odebrał Wojciech Tochman. My natomiast namówiliśmy ją na wyjątkowy wywiad, który przeczytać można tylko na naszej stronie. Zapraszamy do lektury.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 List 22 10:11
Wielkie liczenie trwa!

Wielkie liczenie trwa!

 

Studenci z jedenastu polskich uczelni już zdecydowali, którzy dziennikarze w tym roku kierowali medialną lokomotywę na właściwe tory. Do głosowania uprawnionych było 7,5 tysiąca studentów, którzy przez dwa tygodnie oddawali głosy w plebiscycie MediaTory 2010.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 List 09 11:11
Studenci zagłosowali!

Studenci zagłosowali!

 

Mamy dobrą wiadomość - czwarte głosowanie w Plebiscycie MediaTory dobiegło końca! Przez dwa tygodnie studenci dziennikarstwa z całej Polski oddawali głosy na dziennikarzy, którzy ich zdaniem wyznaczają właściwe TORy tej profesji.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Paź 28 12:10
Studenci głosują

Studenci głosują

9 kategorii, 47 nominowanych, 7500 ankiet i 14 dni – bo tyle właśnie potrwa głosowanie w plebiscycie MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie. Ankieterzy już od wczoraj odwiedzają studentów dziennikarstwa na uczelniach, które biorą udział w Plebiscycie.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Paź 07 12:10
Mamy nominacje!

Mamy nominacje!

W roku, w którym tyle się wydarzyło, nietrudno było o głośne medialne afery, kontrowersyjne publikacje,  dobrą reporterską pracę. Od kogo chcą uczyć się studenci dziennikarstwa z całej Polski, kto jest dla nich przykładem i wzorem do naśladowania? Ogłoszone zostały Nominacje do MediaTorów 2010.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Paź 04 12:10
W zespole MediaTorów praca wre!

W zespole MediaTorów praca wre!

Mogłoby się wydawać, że studenci do października odpoczywają. Ta prawda nie dotyczy tych, którzy należą do zespołu MediaTorów. Oni, pomiędzy jednym a drugim wakacyjnym wyjazdem, wiszą na telefonach, siedzą z laptopami na kolanach i starają się załatwić wszystko, co konieczne jest do zorganizowania Gali na jak najwyższym poziomie.

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Wrze 30 22:09
MediaTory przepustką do wielkiej kariery!

MediaTory przepustką do wielkiej kariery!

Światem aktorskim zawrzało, gdy wyszła na jaw informacja o tym, że młody, utalentowany aktor Michał Chołka zdobył niedawno angaż w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

 

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Wrze 12 00:09
Rekrutacja w szeregi MediaTorów

Rekrutacja w szeregi MediaTorów

Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Stowarzyszenie MediaTory zapraszają wszystkich studentów chętnych do współorganizowania czwartej już edycji MediaTorów - Studenckich Nagród Dziennikarskich do spróbowania swoich sił w największej medialnej inicjatywie studenckiej w Polsce.


autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Marz 24 00:03
MediaTory zagrały z WOŚP

MediaTory zagrały z WOŚP

2476 zł zasili konto orkiestry dzięki MediaTorom, Centrum Meblowemu Witek i allegrowiczowi „Suchymac”, który wygrał aukcję najbardziej medialnej kanapy w Polsce

 

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Sty 11 00:01
Najbardziej medialna kanapa w Polsce!

Najbardziej medialna kanapa w Polsce!

Wylicytuj słynny czerwony komplet wypoczynkowy: dwa fotele oraz kanapę, na której zasiedli, podczas gali MediaTorów 2009, znakomici dziennikarze, m. in. TORpeda Anita Werner, AkumulaTOR Rafał Bryndal, NawigaTOR Piotr Najsztub, InicjaTOR Jarosław Kuźniar, a także sam prof. dr hab. Karol Musioł Rektor UJ. Wesprzyj szczytny cel! 

 

autor: MediaTory | data publikacji: 2009 Gru 30 00:12