WAŻNY KOMUNIKAT dla wszystkich wybierających się na Galę MediaTorów

WAŻNY KOMUNIKAT dla wszystkich wybierających się na Galę MediaTorów

autor: MediaTory | data publikacji: 2010 Grudzień 04 12:09

Mimo ekstremalnie trudnych warunków pogodowych i drogowych najważniejsi Goście dzisiejszego wieczoru - nominowani dziennikarze – zjawią się o godz. 17.00 w Auditorium Maximum UJ. Większość z nich rozpoczęła swą podróż dziś wczesnym rankiem lub nawet wczoraj w nocy, by dotrzeć do Krakowa na czas. Cieszymy się niezmiernie, bo zdajemy sobie sprawę, że kilkusetkilometrowa podróż w takich warunkach to duże wyzwanie!

Niestety dziś o godzinie 11.00 dotarła do nas informacja o złym stanie zdrowia Pana Wojciecha Manna. Z tego powodu Pan Wojciech Mann będzie z nami tego wieczoru, ale przy użyciu łączności video/telefonicznej. Nasi technicy już opracowali realizację tego nadzwyczajnego - ze względu na okoliczności - połączenia live, tak abyśmy my wszyscy, jak i Pan Wojciech Mann mogli połączyć się tego wieczoru. Zarówno nam - organizatorom - jak i samemu Panu Wojciechowi, który specjalne z powodu MediaTorów odwołał zaplanowaną dużo wcześniej wizytę i zasiadanie w jury festiwalu Camerimage w Bydgoszczy, zależy na tym, by choć w ten sposób mógł On uczestniczyć w Gali Studenckich Nagród Dziennikarskich.

Panie Wojciechu, trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia!

Drodzy,

serdecznie zapraszamy na IV Galę MediaTorów. Zapewniamy, że emocji będzie mnóstwo, a goście i zwycięzcy Plebiscytu – jak co roku - wyjątkowi!

Do zobaczenia!

OrganizaTORzyT