Nominowani - inicjaTOR

 

 

Rafał Stec (Gazeta Wyborcza)

Za bogate i zabawne komentarze ze świata sportu, zrozumiałe nawet dla laików. Za pokazywanie jak w inteligentny i zabawny sposób można opisywać problemy z piłkarskiego boiska. Za teksty, dzięki którym widzimy każdą strzeloną bramkę, każdą żółtą kartkę, każdego spalonego. Za zawsze świetne felietony, na sport.pl

 

 

 

 

Przekrój – dział LEKTURA 

Różni dziennikarze, różni rozmówcy, ta sama chęć odpowiedzi na pytania. Za niesamowite wywiady z nietuzinkowymi ludźmi, za rozwijanie nas poprzez poznawanie innych, za zawsze kreatywne pytania i niebanalne odpowiedzi. Za jedną z ciekawszych LEKTUR dostępnych co tydzień w naszych kioskach.

 

 

 

  

 

Wojciech Tochman, Mariusz Szczygieł i Paweł Goźliński - audycja "Wrzenie świata" (Instytut Reportażu, TOK FM)

Za pierwszą radiową audycję poświęconą w całości reportażowi. Za jedyne w swoim rodzaju wywiady, przybliżające słuchaczom istotę literatury non-fiction.

 

 

 

 

Cezary Łasiczka (TOK FM)

Za innowacyjne i niekonwencjonalne audycje w radiu Tok Fm, w których udowadnia, że nie trzeba zapraszać wielkich sław, by przeprowadzić bardzo ciekawą rozmowę. Za umiejętność słuchania rozmówców, nawet gdy się z nimi fundamentalnie nie zgadza. 

 

 

 

 

 

Anita Werner i Paweł Siennicki (Polska The Times)

Anita Werner i Paweł Siennicki podczas swoich rozmów potrafią z polityka wyciągnąć to, o co nie ośmieliliby się zapytać inni. A pytania tego duetu do najłatwiejszych nie należą. Dosadne, alegoryczne, lecz trafiające w sedno. Gdy po całym tygodniu wydaje się, że polityki ma się po dziurki w nosie, Anita Werner i Paweł Siennicki znów zachęcają do wgłębienia się w tą dziedzinę naszego życia poprzez wyjątkową atmosferę ich rozmów, którą wyczuwa się już od pierwszych pytań i odpowiedzi.

 

 

Powrót do kategorii