Kategoria: Akumulator

Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin – jej pasją jest film. Rozmawiała kiedyś z Johnnym Deppem i strasznie jej tego wszystkie zazdrościmy. On zna „siedem grzechów przeciwko miłości”. Czy to znaczy, że umie kochać idealnie? Razem robią w maglu. Towarzyskim. To ciężka harówa; kto, z kim, dlaczego, po co, za ile. A oni jeszcze harują z klasą. Nominowani w kategorii AKUMULATOR.
Szymon Majewski – kulturysta, sportsman, aktor, pisarz. Z wykształcenia
technik autoklawów medycznych. Cokolwiek to znaczy. Żeby nie pójść do wojska, poszedł na praktyki do szpitala. Zrobił tam kurs sterylizacji parowej i gazowej. Ma na to papier. Nie ma, że skończył studia. Bo nie skończył. Wszystkiemu winna sytuacja gospodarcza w Prusach w XVII wieku. Kiedyś, w czasie spowiedzi, przyznał, ze jest świrem. Nominowany w kategorii AKUMULATOR.
Wojciech Mann – wsiadł do, jak sam mówi, „straszliwego wehikułu, który daje popularność”. Czyli telewizji. Ale i tak najlepiej czuje się w radiu. Słychać. Tłumaczy piosenki. Po swojemu. Losuje cyferki i daje innym szansę na sukces. Po prostu lubi ludzi. Z wzajemnością. Nominowany w kategorii INICJATOR za „poranki” w radiowej Trójce oraz w kategorii AKUMULATOR.
Tomasz Sianecki i Grzegorz Miecugow – przyjaciele na dobre i gorsze. No chyba, ze grają w scrabble. Wtedy strasznie się kłócą. Uważają, ze są do siebie podobni mniej więcej tak, jak premier i prezydent. Można polemizować... Od 20 lat razem. Ich dziecko rodziło się w bólach, ale jakie piękne wyrosło! Szkło uzależniło od siebie wielu. Bo pozwala się zdystansować. Najpopularniejszy SMS z ich programu: „Mamo jak idziesz do kuchni to zrób mi kanapkę”. Nominowani w kategorii AKUMULATOR.
Kuba Wojewódzki – choć uważa, że jest antytezą i smętnym negatywem Przemysława Salety, łączy ich miłość do Jeepa Wranglera. Jego największym idolem jest zapewne... Kuba Wojewódzki. Większość jego programów rozpoczyna się od wyjaśnień gościa, który tłumaczy się dlaczego „tu przyszedł skoro wszyscy znajomi mu odradzali”. O Kubie Wojewódzkim można napisać wszystko, ale na pewno nie to, że jest osobą skrytą, nieśmiałą i zamkniętą w sobie. Znają go chyba wszyscy, niezależnie od wieku, statusu, czy wykształcenia. Jego ulubiona strona to worldsex.pl.  Po prostu Kuba Wojewódzki. Nominowany w kategorii AKUMULATOR.