ZESPÓŁ

 

Paulina Bochenek

Prezes Stowarzyszenia MediaTory


Świeżo upieczona prezes. W MediaTorach od roku. Już na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym do MediaTorów wiedziała, że to miejsce dla niej. Uwielbia koty i seriale kryminalne. Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim.
 

Wiktoria Długosz

Koordynator Główna Plebiscytu


Entuzjastka klasycznych kryminałów, alternatywnego popu oraz wszelkich odcieni koloru niebieskiego. Kieruje się w życiu rozumem i szóstym zmysłem, choć on często podpowiada jej, że pora na obiad. Interesuje się językoznawstwem, komunikacją niewerbalną oraz zagadnieniami z zakresu psychologii.

Klaudia Białończyk

Koordynator Uczelni Partnerskich


Rozśpiewana - dosłownie i w przenośni - studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Zakochana w symfonicznych brzmieniach wokalistka. Fanka tabelek w Excelu.

Karolina Arendt

Szef Działu Promocji


Pasjonatka podróży, gotowania i kuchni świata. Jej życiowe motto brzmi „największą przyjemnością w życiu jest ugotować coś pysznego, a potem to zjeść”. Ambitna studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, która swoją przyszłość wiąże z marketingiem internetowym i PR-em.

Adrian Burtan

zastępca szefa Działu Nominacji


Ekstrawertyk o introwertycznych zapędach, pasjonat, wiecznie w drodze. W życiu chciał już być księdzem, nauczycielem, trenerem, politykiem. Został wielbicielem (prawie) wszystkiego, co związane z mediami. Amator zielonej herbaty, literatury faktu, sportu i hiszpańskiej kultury.

Magdalena Calik

Zastępca Szefa Działu Organizacji Widowni


W tygodniu automatyzuje marketing, w weekendy biega (czasem dosłownie) chłonąć wiedzę dziennikarską. Do niedawna właścicielka lunchbaru, dalej uwielbia piec i nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy. Uwielbia wyzwania, kolejne to Mediatory.

Weronika Cholewa

szef działu grafiki


Na co dzień pasjonatka fotografii analogowej i zaawansowana kocia mama. W wakacje kajakarz ukista, w roku akademickim ilustrator. W wolnych chwilach opracowuje strategię podbicia świata książki dziecięcej.

Eliza Kordeczka

Szef Działu Organizacji Widowni


Pianistka, która płynnie manewruje między klawiaturą fortepianu i komputera. W tygodniu nauczycielka i tancerka bawiąca się filmem, weekendami niezwykle ambitna studentka dziennikarstwa. Pasjonatka Korei Południowej, kawy z syropem i Murakamiego.

Natalia Salwin

Social Media Manager, Zastępca Szefa Działu Social Media


Kochająca matka dla swoich roślin - w tej chwili ma ich ponad 20 i na tym nie poprzestaje. Jeśli w Krakowie odbywa się festiwal, istnieje matematyczne prawdopodobieństwo, że pomaga przy jego organizacji. W wolnych chwilach poszerza wiedzę o seryjnych mordercach i profilowaniu kryminalnym.

Wojciech Skucha

Szef Działu Sceny/Reżyser Gali


Wielki pasjonat piłki nożnej, skoków narciarskich i radia. Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. W przyszłości chciałby relacjonować zmagania polskich sportowców na mundialu i igrzyskach olimpijskich. Nie boi się trudnych wyzwań, dlatego wybrał MediaTory.

Seweryn Stępniowski

Social Media Manager, Szef Działu Social Media


Z wykształcenia amerykanista, który po studiach amerykanistycznych postanowił liznąć trochę dziennikarstwa - stąd jego obecność w zespole. W przyszłości ma nadzieję zawodowo trudnić się pisaniem opowieści spod znaku surrealizmu, realizmu magicznego i weird fiction. Gdyby lepiej grał na sześciu strunach, obecnie spełniałby się w kapeli black metalowej. Ma kota na punkcie kotów.

Katarzyna Śliwa

Szef Zaplecza Gali


Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Interesuje się głównie dziennikarstwem śledczym. Pasjonatka tańca, muzyki i dobrego kina. Uwielbia słuchać ludzi oraz konfrontować się z ich poglądami.


Anna Świszcz


Na co dzień studentka dziennikarstwa, w wolnych chwilach miłośniczka seriali, filmów dokumentalnych i siatkówki. Estetka, która ciągle szuka swojej drogi, a MediaTory są po raz kolejny miłym przystankiem na jej trasie.

Donata Żelazowska


Niepoprawna pesymistka, pisarka i poetka- amatorka, miłośniczka kawy z trzech pełnych łyżek, dobrej, starej muzyki i cynicznych memów. Ciągle próbuje poznać samą siebie, dlatego na co dzień studiuje psychologię stosowaną. Biega z wędkami nie tylko nad staw, ale także po boisku trenując castingsport.

Iza Gwoździk


Jej największą pasją jest rysowanie. W przyszłości chciałaby projektować tatuaże albo robić coś fajnego, czego jeszcze nie odkryła. W przeszłości próbowała sił w grze teatralnej, śpiewaniu, gry na gitarze i tańcu - z wszystkiego coś jej zostało. Dodatkowo uwielbia gotować roślinne pyszności.STOWARZYSZENIE

Stowarzyszenie MediaTory powstało w 2008 roku. Jego zadaniem jest współorganizowanie Plebiscytu MediaTory, troska o jego dobre imię, udzielanie merytorycznego wsparcia Kołu Naukowemu Studentów Dziennikarstwa UJ oraz umacnianie i rozwój marki MediaTory. Swoje cele realizuje poprzez pozyskiwanie sponsorów, kontrolę nad merytoryczną stronę Plebiscytu, obsługę formalno - prawną umów związanych z Plebiscytem i współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz innymi instytucjami, które mogą wspierać Stowarzyszenie. Obecnie do grona członków Stowarzyszenia MediaTory należy 30 osób.

Zarząd Stowarzyszenia

Prezes Stowarzyszenia MediaTory - Paulina Bochenek
Wiceprezes Stowarzyszenia MediaTory - Wiktoria Długosz

CZŁONKOWIE HONOROWI

Członkowie założyciele

Nie byłoby MediaTorów bez entuzjazmu i determinacji grupy osób, które nie tylko pewnego jesiennego popołudnia wymyśliły Plebiscyt, ale jeszcze odważyły się zorganizować jego pierwszą i kolejne edycje, wśród nich: Marcin Sikorski, Monika Borycka, Mateusz Smółka, Mateusz Baczyński, Bartosz Paturej, Bartosz Pawłowski, Kuba Matuszyk.

Byli członkowie

Na przestrzeni lat w organizację Plebiscytu szczególnie zaangażowani byli także: Iza Mikruta-Smółka, Ewelina Bochenek, Ania Kokoszka, Ania Kot, Marika Żołądek-Banaś, Andrzej Brylak, Krzysztof Zywar, Zosia Tarnawczyk, Katarzyna Mróz, Paulina Bulska, Piotr Cebo, Karolina Niżyńska, Dawid Rydzek, Kuba Dobroszek, Katarzyna Englert, Wiola Myszkowska, Dominika Sadecka, Martyna Wielgus, Anna Winiarska, Mateusz Zimnoch, Małgorzata Masternak, Miriam Baran, Olga Poręba, Ksenia Jałocha, Monika Ptasznik, Mateusz Żmija, Dominika Nosal, Magdalena Skała, Ewelina Węgrzyn i Nina Skwira.
Wielu z nich dobrą radą i pomocą służy zespołowi MediaTorów do dziś.

Pomagali nam

Byli z nami również: Paulina Bandura, Paweł Buchaniec, Agnieszka Całek, Kinga Czub, Katarzyna Dorosz, Tomasz Gruszczyński, Monika Kaczanowska, Olivia Kłusek, Monika Maceluch, Agnieszka Rojek, Marysia Szymkat, Michalina Szczepańska, Marta Ulman, Ewelina Zych, Karina Malec, Paulina Fijał, Izabela Rzepka, Sara Guzi, Michał Dziedzic, Piotr Białczyk i Aldona Adamowska.

DOŁĄCZ DO NAS

Organizator największego medialnego studenckiego wydarzenia w Polsce zaprasza wszystkich chętnych do współpracy!

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który tworzą energiczne osoby, chcące podejmować nowe wyzwania. Razem pracujemy i razem celebrujemy sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy. Poszukujemy osób z wewnętrzną motywacją do rozwoju oraz skorych do rozpoczęcia wspólnej przygody! Jeżeli chcesz stworzyć coś wyjątkowego - to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

KOGO SZUKAMY?

Przede wszystkim osób komunikatywnych, dyspozycyjnych, umiejących pracować w zespole i chętnych do działania w organizacji non-profit. Nie stawiamy wysoko poprzeczki dla kompetencji i doświadczenia, ale jeśli takie nabyliście w przeszłości - chwalcie się bez skrępowania! Najważniejszym atutem potencjalnego kandydata jest chęć do pracy!

W zamian oferujemy wynagrodzenie w postaci:

  • jedynego w swoim rodzaju i docenianego na zewnątrz doświadczenia w organizacji imprez masowych, promocji i public relations,
  • możliwości wzbogacenia swojego portfolio o różnorodne projekty (od plakatów promujących po obróbkę graficzną oficjalnych dokumentów),
  • pracy w zgranym zespole ludzi, którzy wierzą w to, co robią - i robią to dobrze,
  • możliwości nawiązania kontaktów z różnych branż, nie tylko medialnej,
  • poznania „od kuchni” tajników przygotowania największej studenckiej Gali, która gromadzi setki gości, gwiazd mediów i osobistości akademickich,
  • przeżycia ogromnej przygody, która niewątpliwie pozostanie doświadczeniem nie tylko zawodowym, ale i osobistym.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: Chcemy Was poznać i chcemy z Wami pracować - do zobaczenia!

Wystawiamy zaświadczenia o wolontariacie.
 

Po więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem HR


Izabela Gwoździk

Biuro Prasowe Plebiscytu